Kolay Okunabilirlik ve Seo Etkisi


0

Flesch Kincaid

Son zamanların en can alıcı noktası denilen seo çalışmalarının başında gelmedir. Çünkü Flesch Kincaid sistemi seo ile uğraşanların artık değinmeleri gereken ve kısa zaman sonra google’de seo ile uğraşıyorum diyenlerin mutlaka dikkat etmeleri gereken bir durum.

Şimdi gelelim flesch kincaid sisteminin ne olduğu sizlere açıklamaya. Flesch kincaid okunması zor içeriklerin yerine dah aanlaşılır kolay kelimeler tercih etmek veya kolay basit sade bir dille tabiri caizse okumaya yeni geçmiş birisinin bile cümlelerinizi anlayabileceği düzeyde makaleler hazırlamanız.

“Örnek Bir Metin İle Flesch Kincaid ‘i Anlatalım”

Basit cümleler ile kullanıcıları sayfanızda çok daha uzun tutarak ziyaretçilerinizi sitenizde geçirdikleri zamanı artırarak hem oturum sürelerini hem de ortalama sürenizi artırarak başarılı seo çalışması yaparsınız.

Sadelik Sadelik ve yine Sadelik Sizlere Kazandıracaktır.

Tanımını yaptığınız içeriklerinizi çok sade dil ile açıklamanız her kesime hitap ettiğiniz anlamına geleceği için tercih edilir olacaksınız.

Örnek olarak Eticaret Sitelerinde flesch kincaid Nasıl Olmalıdır.

İnternette aranılan bir ürün olarak nikah şekeri aradığınız ürün olsun. Nikah şekeri kategorisini seçen müşteri beğendiği bir ürüne tıklayarak detaya girip o ürün için bakacakları bir kaç şey vardır.

1-Kargo Durumu

2-Fiyatı

3-Teslim Süresi

4-Ölçüleri

5-İçindekiler

müşterinin nikah şekeri olarak beklentileri yukarıda saydıklarımdan ibarettir. Bu yüzden o nikah şekerine saatlerce zaman ayırıp hikaye yazmaktansa hemen bu açıklamalarını yaparak içeriğinizi kısa ve sade tutmalısınız.

ekran-goruntusuilk görüntüde görüldüğü üzere ürün resmi ve ürün kodu ile fiyat aralığı görülmektedir.

ikinci ayağı ise açıklama kısımları

—————————————————————————————————————————————————-

Vos Vos Nikah Şekeri üzerinde çiçek süslemeleri kırmızı gül beyaz cipso ile zenginleştirilmiş özel kurdale ile buketlenmiştir vos vos nikah şekeri yarı otomatik oyuncak arabadır orjinal modeline yakındır istek üzerine koltuklara badem şekeri eklıyebilirsiniz. vos vos nikah şekeri oyuncak arabalarımız 4 renkten oluşmaktadır ve takımdır herbiri ayrı güzelliktedir özellikle tek renk olarak gönderemiyoruz, siparislerinizin tamamı 4 farklı renkte eşit sayıda gönderilmektedir.

Vos Vos Nikah Şekeri Bir Nikah Marketi İmalatıdır.

Vos vos Nikah Şekeri Modeli Üzerindeki Süsleme Ve Nikah Şekeri Malzemeleri Aşağıdaki Gibidir.

  • Yarı Otomatik Açılır Kapı Vos Vos Araba
  • Beyaz Tül
  • Beyaz Cipso Çiçek
  • Pembe Lateks Gül
  • Pembe Benekli Kurdale
  • Koltuklarda Badem Şekeri
  • Teşekkür Kartı ( isim etiketleri )

Not: www.nikahmarketi.com u bu denli prestijli marka yapan siz müşterilerimize teşekkür ederiz.

Şirketimizi Beğenilir kılan müşterilerimizin hayalindeki tasarlamış oldukları modelleri bizimle paylaşıp özel ürün yaptırmalarıdır.

Eğer sizinde aklınızda yaptırmak istediğiniz nikah şekeri modelleri varsa lütfen müşteri temsilcimizle irtibata geçip bizi yönlendirip hayalinizdeki ürünü yaptırabilirsiniz.

Siz Hayal Edin Biz Sizin İçin Size Özel Ürünler Yapalım.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments