tanitim makalesi

Tanıtım Makalesi Yazdırmak İçin Önemli Hususlar


0

Tanıtım Makalesi Yazdırılması için yakın zamanda iyi bir forum sitesi üyeliğimi girişini yapıp Tanıtım Makalesi yazdırılacaktır diye ilan açtım. Ve kısa zaman sonra bir çok kişi tarafından pm gönderilerek teklif verildi. Teklifler neticesinde firmalara aradığım şartları ifade ettim ve onlara sorular yönelttim.

Şimdi burada taleplerimi ve gelen cevapları yazarak sizlere anlatmak istediğim asıl olayı da özetleyerek yazımızı sonlandırmak istedik.

Konu: Tanıtım Makalesi Yazdırılacaktır.

Açıklama

Toplamda 50 adet 5 farklı alanda % 100 özgün, 350 kelimelik makale alımı yapılacaktır.

Tanıtım Makalesi Konuları aşağıdaki gibidir.
1-su kaçağı bulma
2-uydu servisi
3-nakliyat
4-promosyon ürünleri
5-nikah şekeri
her birinden 10’ar adet makale alınacak olup başlıklar ve zamanlamayı tarafıma bildirerek  pm atınız.

tanitim makalesi
tanitim makalesi

Her ne kadar da olsa talebin az olması ve talep edenlerden sadece 1 kişinin bu konuda bizlere güven verici cevaplar vermesiyle yazışmaya başlanmış olup 5 farklı sektöre mi yoksa tek bir sektöre mi 50 adet makale alımı yapalım konusunda kararsız kalındığından şuan için beklemeye alınmıştı. Sağolsun bir bayan bizlere bu konudaki referanslarını da, fiyat pazarlığını da gayet iyi ticari üslupla aktarmış olup bahse mevzu konu gereği durumu rolantiye almış bulunuyoruz.

Diyeceğim o ki artık siteler için özgün kaynaklı içerikler girmek siteniz için müşterilerin daha uzunca süreli zaman geçirmelerini sağlayacak, bunun yanında google seo açısından da özgün içerikli siteniz daima puanı yukarı yönlü artış gösterecektir.

Netice itibari ile sizlerde özgün içerikli tanıtım makaleleri yazdırmak isterseniz iş yapacağınız kişinin referanslarını inceleyin, ve bütün yazışmalarınızı site üzerinden yapınız. Daha sonra paranızı alıp size hiçbir şey vermeden eliniz bu ticari işten boş dönebilirsiniz.

Bizden Uyarması!!!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments