Tanıtım Yazısı Makale Fiyatları


3

Tanıtım Yazısı Makale Fiyatları her seo’cuya göre farklılık göstermektedir. Seo fiyatlarının bu farklılığı gerek sitelerin kalitesine gerekse site sahiplerinin kendi fiyat politikasına göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü tanıtım makalesi çok önemli bir duruma sahip olması hasebi ile Seo Uyumlu Tanıtım yazısı fiyatları günümüzde her site sahibine önem arzetmektedir.

Başka bir husus ise tanıtım makalesi yazılacak konunun kelimesi de fiyatlandırmaya dahil edilmektedir.Nitekim bu durumu herhangi bir işletmenin fiyat politikası gibi ele alırsak;

    • Direkt Hammadde Malzeme Maliyeti
    • Direkt İşçilik Maliyeti

Bu iki husus ana maliyetleri oluştururken bir takım diğer maliyetlerde eklenerek bir işletmenin genel maliyetlerini oluşturmaktadır.

  • Araştırma ve Geliştirme Maliyeti
  • Pazarlama Satış Dağıtım Maliyeti
  • Genel Yönetim Maliyeti
  • Değişken Genel Üretim Maliyeti
  • Sabit Genel Üretim Maliyeti

Mamul maliyetinin belirlenmesi, mamul fiyatlarının saptanması, bütçelerin düzenlenmesi, başarı ölçüsü, planlama ve maliyet kontrolüne ilişkin planlamalarla nasıl bir işletme fiyatlarını belirliyorsa işte günümüzde tanıtım makalesi hizmeti sağlayan seocular sitelerinde yayınladıkları tanıtım makalesine farklı farklı fiyatlandırmalar verebilmektedir. Bu durum google’nin asıl mantığı olan insan yapısına dayalı olması icabı hep bu şekilde olacaktır.tam-maliyet-yontemi

Tanıtım makaleleri fiyatlandırmaları forum sitelerinde bu hizmeti sağlayanlarca değişik özellik ve fiyatlarla hizmet verdiklerini söylemektedirler. Farklı fiyatların neden ortaya çıktığını yukarıda bahsetmişken konuyu şu paralelde ele alırsak doğru bir yaklaşım geliştirmiş oluruz.

100 kelimelik tanıtım makalesi

200 kelimelik tanıtım makalesi

300 kelimelik tanıtım makalesi

400 kelimelik tanıtım makalesi

Tanıtım yazılarında minimum 100 kelimelik yazılar yazılırken 600 kelimelik yazılara da rastlamanız mümkündür. Farklı kişilerce farklı fiyatlandırma tabi olunan bu durumda hem yazarın kalem başarısı hem de yayınladığı makaledeki kalitesine göre farklı fiyatlandırmalar ortaya çıkmaktadır.

Bu tip yazılar google için muhteşem diyebileceğimiz değere sahiptir ve bunu ifadesi ise google den üst sıralarda link sahibi olarak sitenize girişleri artırabilirsiniz. Google bu yazılan makaleleri değerlendirirken yazıda nerede virgül konulmuş, nereye vurgu yapılmış nerede başlıklar koyularak başka konuya değinilmiş bu hususları dikkate almaktadır. Eski zamanlarda bu husus hernekadar da önem arzetmese de son zamanların bakış açısıyla artık olmazsa olmaz bir husus haline gelmiştir.

Bizler İddaa Ediyoruz.

Profesyonel tanıtım makalesi yazmak ve sitenize değer katmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi asıl meseleye gelelim ve sizlere tanıtım makalesi fiyatlarını sunalım.

Tanıtım Makale Fiyatları

100 Kelime – 30 TL / Tane Fiyatı
200 Kelime – 45 TL / Tane Fiyatı
300 Kelime – 50 TL / Tane Fiyatı
400 Kelime – 60 TL / Tane Fiyatı

Seo Uyumlu Tanıtım Yazısı

Aylık 15 Adet seo uyumlu tanıtım makalesi : – 350 TL
Aylık 20 Adet seo uyumlu tanıtım makalesi : – 475 TL
Aylık 30 Adet seo uyumlu tanıtım makalesi : – 550 TL

Fiyatlar piyasa fiyatlarının üzerinde olması sizlerin kafasında bu hangi alemde yaşıyor gibi bir takım sorular sordurabilir fakat ben sadece size şu cümleyi söyleyerek yazımızı da noktalayalım.

Şimdiye kadar tanıtımını yaptığımız yüzlerce sitenin hepsinin 1. sırada olduğunu düşünürsek sizlere yazdığımız tanıtım makalesi fiyatlarının hiçte fazla olduğunu düşünmeyeceksiniz. Çünkü artık günümüzde bilgi kirliliğinin olması, dijital platformda net ve doğru bilginin az olması nedeni ile üniversite mezunu olmamız hasebiyle doğru bilgi ve bilimsel verilerle sizlere en iyi en doğru tanıtımı yaparak değerinize değer katmaktayız.

Yakın zamanlarda farklı farklı sektörde hizmet veren firmalara yaptığımız tanıtım makalesi hizmetinden de örnekleme yaparak yazımızı sonlandıralım.

3 farklı sektörde hizmet veren 3 farklı firmanın google’deki konumunu sizlere aktaralım.

Nikah Şekeri : Son dönemlerin düğün, nişan ve kına gecelerinin vazgeçilmez ürünü olan nikah şekerini sektörün hem imaj sahibi hem de müşterilerce marka bilinci oluşmuş bir firma haline gelmiştir. Google arama sonuçlarında nikah marketi firması, nikah şekeri ve nikah şekeri malzemeleri kelimelerinde ilk sıralara gelmiştir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat : Yakın zamanda yeni bir çalışma yaptığımız istanbul’da hizmet veren istanbul evden eve nakliyat firması sayfasını hayata geçirerek google de arama sıralamasında zirveye oturmuştur. Denge nakliyat olarak bizleri tercih eden firma yetkililerine bu vesile ile teşekkür ederiz.

Uydu Servisi : İstanbul’un hem avrupa hem de anadolu yakasında bulunan bütün semtlere uydu servisi, çanak anten servisi, reciver servisi hizmeti veren servis212 firmasının bütün ilçelerde sayfalarının ilk sıraya çıkmasını sağlayarak hem marka bilincini hem de piyasa imajını oluşturduk.


Like it? Share with your friends!

3
admin

3 Comments