İleri Derece Seo Taktikleri


0

İleri derece seo taktikleri adlı başlığımızla sizlere 2016 yılı seo tekniklerinden de ip uçları vermiş olalım istedik. Çünkü seo uygulamaları ile sitelerini reklam maliyetlerini azaltmak ve daha çok müşteri gurubuna uygun fiyatlarla ulaşmak gayet mantıklı bir durum olduğudur.

Google seo 2016 yılında neler bekliyor, neler bizlere sağlamış olacak veya ne kadar farklılıklar ortaya çıkmıştır bunları görecek bu hususlar hakkında sizlere ipuçları vereceğiz.

Öncesinde sizler için hazırlamış olduğum seo hizmeti veren kaliteli firma adlı makalemi bir kenara bırakarak bu sizlere önerilerimi baz alın. Ben biraz çılgınca şeyler sizlere söylemek istiyorum çünkü google bir çok konuda beklentileri tam anlamıyla karşılamadı denilebilir. Çünkü google siteleri kıyaslamada farklı farklı teknikler denediğini düşünüyoruz veya google kaş yapayım derken göz çıkardı da denilebilir.

Çünkü çok dandik ilk internet sitelerinin var olduğu zamanlardaki kodlama ve tasarımlı siteleri ilk sıralara çıkartarak ne amaçladı bence bu konuyu tartışmaya sunmak gerekmektedir. Gel gelelim ki şuan için 2015 yılı seo uygulamalarında buna çözüm bulamayan seocular 2016 yılı seo etkinliklerinde de umarım bu tip şeylerle karşılaşmak istemezler. Google abi bu işi ciddiyete dökmek zorunda artık.2016-seo-ip-uclari

Şimdi sizlere 2016 yılı seo teknikleriyle alakalı bir kaç klasik seo ip uçları vereyim.

1- Alan Adı: Alan adınızı işinizle ilgili olarak seçmelisiniz.

2-Başlıklar Önemlidir:  Doğru başlıkları belirlemeyi unutmayınız.

3- İyi Görsel Planlaması Yapın: sitenizi oluştururken rakiplerinizden veya ilham alacağınız siteleri inceleyerek tasarlatın veya tasarlayın.

4-İçerik kalitesi: Yazılarınızı mutlaka profesyonelce hazırlayarak farklı mecralarda referans gösterilmesini düşünerekten yazın.

5-Güncel ve Özgün Olun: Yazılarınızı yazarken mutlaka özgün ve güncel olmayı unutmayınız. Kaliteli içerik hazırlamayı unutmayın.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments