Nikah Şekeri Malzemeleri Toptan


0

Nikah Şekeri Malzemeleri Toptan olarak Anadolunun her yerine gönderim sağlamaktayız.

Evde nikah şekeri yapacak olanlara, anadolunun ücra köşelerinde bulunan işletmelere nikah şekeri süslemesinde yardımcı olabilmek adına sektör aşkıyla yanıp tutuşan firmamız sizler için nikah şekeri malzemelerini toptan olarak hazırlayıp gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan birbirinden farklı tasarımlara sahip yüzlerce nikah şekeri malzemesini sizlere sunarken ayırt etmeniz gereken hususun ise fiyat politikamız olduğunu hatırlatmak isteriz.

Nikah şekeri malzemeleri adı altında sunduğumuz ürünler nelerdir.

Kurdale Çeşitleri;

Kurdale nikah şekeri‘nin olmazsa olmazlarında süslemenin ana taşını oluşturmaktadır. Renkli çeşitleri bulunmakta ve boyutları dilediğiniz ölçülerde ve miktarlarda gönderimini sağlamaktayız.

Standart kalınlıkları yoktur ince kurdale, kalın kurdale, baskılı kurdaleler de bulunur. Dilerseniz standart mutlu yıllar baskılı kurdale, dilerseniz de gelin damatın adının yazdığı ve tarihinde yeraldığı özel baskılı kurdaleler bulunur. Aşağıdaki örnekte görüldüğü üzere.

NİKAH ŞEKERİ KURDALESİ;

Yine nikah şekeri malzemeleri toptan kalemleri arasına giren nikah şekeri trajesi veya nikah şekeri içine koyulan badem şekerleri yer almaktadır. Badem şekerini toptan kilo bazında alımını sağlayabilirsiniz.
Badem şekerinin beyaz badem şekeri, bronz badem şekeri, sarı badem şekeri, mavi badem şekeri gibi çeşitleri, bulunur. Paketler kiloluktur min. 1 paket siparişi verebilirsiniz dedikten sonra sizlere örnek bir resim gösterelim.

BADEM ŞEKERİ;

Şimdi sırada nikah şekeri süsleme sarf malzemeleri arasında organze tül vardır. Organze tüller standart olarak 22 cm boyutunlarında olmaktadır ve organze tüllerin renk çeşitleri mevcuttur yine. Organze tül bir nikah şekerini en şık yapan bir malzemedir. Nikah şekeri organze tülsüz tıpkı makyajsız bir bayana benzetilir ve bizlerde diyoruz ki organze tül nikah şekerinin süsüdür. Fiyatı ortalama 7-10 tl arasıdır.

NİKAH ŞEKERİ ORGANZE TÜL;

Yazımızı sonlandırmadan son olarakta nikah şekeri süsleme malzemelerinden nazar boncuklarını da anlattıktan sonra yazımızı şimdilik tanıtım için bu kalemlerle sınırlandıralım…
Çünkü anlatılacak ve tanıtımı yapılacak o kadar ürün var ki bu yazımıza hepsini sığdıramadık.
2014 yılının nikah şekeri süsleme malzemeleri bu kadar değil tabi ama bizim anlatmaya çalıştığımız bu kadar. Ama görülen o ki 2015 nikah şekeri modelleri süslemesinde birçok yeni süsleme malzemeleri de ortaya çıkacağı görülmektedir.
Şimdi Nazar boncuğu nikah şekerini süsleme malzemesini tanıtalım.

NİKAH ŞEKERİ NAZAR BONCUĞU;

Nazar Boncuğu olarak iğneli ve yapıştırmalı çeşitleri bulunmaktadır. Nazar boncukları yine diğer klasikleşmiş süsleme ürünlerinin vazgeçilmezleridir. ve  Süslemenin bel kemiğidir de diyebiliriz. İğneli ve iğnesiz olarak kırmızı kalpli, mavi klasik nazar boncuğu, pembe nazar boncuğu gibi bir çok çeşidi mevcuttur. Fiyatı 5-8 tl arası değişen nikah şekeri toptan satış kalemlerinden olan nazar boncuğunu firmamız sayesinde satın alabilmeniz mümkündür.
Yazımızı şöyle özetleyerek sonlandıralım. Bugün size Nikah Şekeri Malzemeleri Toptan nasıl alabileceğinizi anlattık ardından, nikah şekeri süslemesinde kullanılan malzemeler olarak ; nazar boncuğu malzemesi, organze tül, badem şekeri ve kurdale den bahsederek ana kalemleri anlattık. ve son olarak nikah şekeri 2015 yeni modelleri çıkmaya başladığından bahsettik. ve yazımızı nikahmarketi kalitesiyle tanışmanız dileğiyle teminnisini sunarak sonlandıralım.

Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments