Çanak Anten Servisi


0

çanak-anten-servisiÇanak anten servisi, istanbul’da faaliyet gösteren firmalar arasında Servis212.com ilk sırada yer aldığı kaçınılmazdır.

Neden bu şekilde bir düşünce içinde olduğumuzu anlatmak istersek sizlere bu konuda çeşitli araştırmalar yaptığımızı ve bunun neticesinde bu veriyi verdiğimizi bildirmek isteriz.

Diyelim ki internetten çanak anten servisi diye arattırdınız ve karşınıza onlarca firma çıktı. Bu firmaların web sitelerine şöyle bir göz attığınızda göreceksiniz ki herbiri birbirinin aynısı ve kurumsal bir imaj oluşturmak adına hiçbir detaya sahip değiller.

Bu çanak anten servisi için dezavantajların başında gelmektedir.

Servis 212 firmasını bu bağlamda sizler için yaptığı bir takım çalışmanın özetini anlatıyım. Telefon ile çağrı merkezini aradığınızda firma yetkilileri sizlerden öncelikle arızanız hakkında bilgi alır. Bilgiler doğrultusunda adres ve telefon numarası alınan müşterinin hemen adresi gezici araçtaki personellere gönderilir.

Gezici Mobil Çanak Anten Servisi personeli almış oldukları adresleri navigasyonlarına girerek zaman kaybetmeksizin notka atışı ile müşterilerin kapılarına kadar gelirler.

Eve yaklaşan çanak anten servis personeli müşteriyi arayarak evde olduklarını teyit eder ve geldiklerini haber vererek operasyonun ikinci ayağına geçerler.

Uydu Servisi ve Çanak Anten servisi alanında uzman beyaz önlüklü diye tabir ettiğimiz ekip hemen arızanın kaynağını araştırmaya başlar ve buldukları arızayı yerinde tamamlayabilmek için çaba harcarlar. Eğer yerinde müdahele edildiğinde düzelebilecek sorun ise müşterinin evinde veya işletmesinde sorunu çözerler.

Fakat sorun büyük ve evde çözülmeyecek türden ise cihazı alarak işletmeye getirirler. İşletme içindeki diğer çanak anten uydu servisi ekiplerince sorun çözülüp güzelce bakımı yapıldıktan sonra tekrar müşteriye teslim edilmek üzere servis ekiplerince yola çıkar.

Bu döngü her yeni müşteri ile devam edip dururken geriye dönüp bakıldığında çanak anten servisi başvurusu yapan binlerce personelin sorunlarının çözüldüğü ve profesyonel ekip sayesinde güler yüzlü hizmet aldıkları gözlenmektedir.

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments