Kimyasal Malzemeler


0

Kimyasal malzeme ve Kimyasal malzemeler olarak chembio firmamız 2008 yılında, uzun süre sektörde birlikte çalışmış deneyimli ve uyumlu bir grup tarafından kurulmuştur. Birlikte çalışılan müşteriler ve tedarikçilerden edinilen deneyimler, firmamızın hızla gelişimini sağlamıştır.

ChemBio ürün portföyünde, kendi geliştirdiği uluslar arası standartlara uygun test kitleri, analitik çözeltiler, analitik ve teknik kimyasallar, deney setleri ve test şeritleri  yer almaktadır. Firmamız İstanbul kuruluşlu olup yalnızca istoç ve ikitelli esnafına değil ağrıdan Edirne’ye, karstan Antalya’ya kadar tüm Türkiye’ye servis ve hizmet ağımız vardır.

Kimyasal Malzemeler olarak firmamız alanında yukarıda da bahsettiğimiz gibi tecrübeli çalışan personel kaynaklarıyla talep ettiğiniz kimyasal ürünleri veya kimyasal malzemeleri en kısa sürede siparişe dönüştürüp anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile sabah verilen siparişleriniz saat 4 e kadar yola çıkmış olacaktır.

Firmamız kimyasal sarf malzemelerin yanı sıra aşağıda yer alan kimyasal çözelti ve sarf malzemeleri ürün gamlarını da bünyesinde kurulu olan laboratuvarlar da imal ederek sizlerle buluşturmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bizlere ulaşabileceğiniz ve kolaylıkla sipariş verebileceğiniz bir portal oluşturduk.

kimyasal-malzemeler

Kimyasal Malzemeler Kategorilerimiz;

 1. Genel Reaktifler,
 2. In-Vitro Diagnostik,
 3. İndikatör Çözeltileri,
 4. Tampon Çözeltiler,
 5. Titrasyon Çözeltileri,
 6. Analitik Kimyasallar,
 7. Teknik Kimyasallar,
 8. Akvaryum,
 9. Galvano Test Kitleri,
 10. Gıda,
 11. Havuz-SPA-JAKUZİ,
 12. Su Analizi Test Kiti,
 13. Akvaryum,
 14. Galvano Test Şeritleri,

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments