Merkezi Uydu Sistemleri


0

merkezi-uydu-sistemiSayın müşterilerimiz binanızdaki bulunan merkezi sistem arızaları genel olarak kullanılan eski reciver (uydu alıcısı ) sebep olabilir. Bunun sebebi ise yeni uydu alıcıları daha az elektrik tüketimin’den  dolayı eski tip uydu alıcıları merkezi sistem (multi siviç) fazla elektirik akımı sağlar. Bu durumda sizin asıl sorununuz genel olarak bu gibi durumlar da ortaya çıkan sorunların çözümü için merkezi sistemi değiştirmeniz gereke biliyor.

Siz de bu tarz arızalara yakalanmamak veya karşılaşmamak için yapmanız geren uydunuz ve kablonuz  var ise sat pirizlerinizin ölçümünü yaptırarak kullanınız. Eğer bu şekide bir kulanım uygularsanız uydunuz ve santral sisteminiz bozulmaz ve siz müşterilerimiz yayınsız kalmazsınız.

Genel hatlarıyla yukarıda bilgisini verdiğimiz durumlar, günümüz şartlarında o kadar çok yaşanıyor ki, teknik servisimize merkezi sistemimiz bozuk acaba servisiniz var mı ifadesi ile yüzlerce telefon geldiğini üzülerek sizlere sitemiz aracılığıyla söylemekteyiz. Fakat sorunun olması firmamızın bir cevabı olduğu anlamına gelmektedir.

Firmamız bünyesindeki kalifiye personeller merkezi sistem uydu servis ağınızı yerinde gelip sorun analizi yaptıktan ve sizlere bildirdikten sonra sizlerinde tercihine göre yerinde anında müdahele ederek sizlere en uygun servisi, en kaliteli servisi kısacası en profesyonel merkezi sistem arızanızı en süratli bir şekilde çözüme kavuşturur.

Merkezi Sistem Arıza Sebebinin çözümü kolay olmamakla birlikte hızlı çözümler üreten servis 212 ailesi personelleri sayesinde çok kısa zamana indirgenerek sizlere yardımcı olmaktayız.

Bizleri merkezi sistem arızalarınız için aradığınızdan dolayı servis212.com adına teşekkür ederiz.

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments