Cumartesi , Temmuz 2 2022
Son Haberler
Anasayfa / Ana Sayfa / Süslenmiş Nikah Şekeri

Süslenmiş Nikah Şekeri

suslenmis-nikah-sekeri
Süslenmiş Nikah Şekeri

Süslenmiş Nikah Şekeri, nikah şekeri ‘nin hazır haline denildiğini sanırım hepimiz biliyoruzdur. Düğünlerinizde sizler için hazırlanan istediğiniz süslerin bir araya getirilerek konsept nikah şekeri haline dönüştürülen şekerlere de denilir.

Sizin yapmanız gereken tek olay düğün merasimlerinizde nikah şekerini konuklarınıza sunmak. Süslenmiş Nikah Şekerinin bütün olayı budur. Sağlamış olduğu seçenek fırsatının yanı sıra sizleri zaman kaybından ve süsleme uğraşı, meşakkatinden kurtarır.

Yukarıda da dediğimiz gibi düğün gibi yoğun olduğunuz bu anınızda sizleri bir nebze olsun gecenin yükünü üzerinizden almaktır esas olan şey.

Nikah marketi olarak düğün merasimlerinizden 1 hafta önce verdiğiniz siparişlerinizi o gün içinde üretime alıp sizlerin seçtiği süsler ile konbine yaptıktan sonra size özel kolilenerek siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere gönderim için kargoya teslim edilir.

Başka bir husus ise çok special yani çok özel bir istekli nikah şekeri yaptıracaksanız lütfen bunu kesinlikle müşteri temsilcilerimizle görüşmeyi ihmal etmeyin. Çünkü emek yoğun olan bu süreçte yerli aksaklıkların yaşanmaması için sizler adına mahcubiyet yaşamamak için bu süreci iyi yöneten müşteri temsilcimizle görüşerek özel süslenmiş nikah şekeri şiparişim var deyip tam teslimat gününü öğrenmelisiniz.

Bunun yanı sıra hafta içinde siparişinizin kontrolünü mutlaka yapınız. Bu vesile ile sizlere teşekkür eder mutlu evlilikler temenni ederiz.

Bir önceki yazımız olan Ales Sonuçları Açıklandı 20 Mayıs 2014 başlıklı makalemizde ales sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır? Gündelik koşturma içinde tuvalet tıkanıklığı sorunu hem hiç beklenmeyen hem de ...

Bir cevap yazın