Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Salı , Ekim 22 2019
Son Haberler
Anasayfa / Ana Sayfa / Kocaoğulları Çocuk Giyim ve Bayan İç Giyimi

Kocaoğulları Çocuk Giyim ve Bayan İç Giyimi

Bağcılar’da bundan yaklaşık 1 ay önce Yıldıztepe Mahallesi’nde ara sokakların birinde açılan Kocaoğulları Çocuk Giyim ve Bayan İç Giyimi sahibiyle tanıştığımızda aklımızdaki bütün sorular karşılığını bulmuş oldu açıkcası.

Neden mahalle arasına böyle bir dükkanı açma  gereği duyuldu acaba!!!

Bu mahalle arasında kurulan işletme satış yapabilir miydi ?

İşte bütün bu sorulara cevabı yaklaşık 1 ay sonra kendi kendimize bizzat görerek şahit olmuş olduk. Kurulduğu semt olarak bağcıların en kalabalık semtlerinden olan yıldıztepe mahallesi çocuk oranı olarak da epeyce fazla kalabalık bir semtti.

1 ay kadar süren tanıtım ve bende bu pazardayım çabası sayesinde artık yıldıztepede bebek giyimi denilince akla gelen mağazalar arasındadır.

Satışları ne oranda bilememekle birlikte dükkana gün içinde giren çıkan müşteri sayısına bakılınca epeyce fazla gibi görülüyor günlük ciroları.kocaogullari-cocuk-bebek-giyim

Bu vesile ile kendileriyle tanıştığımız işletme sahibinin siz değerli müşterilerimize bebek giyimi denilince Parsellerde bize uğramadan başka bir yere gitmeyin mesajı veren işletme sahibi siz mütşerilerini beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Tente başlıklı makalemizde balıkesir tente, balıkesirde tente ve can branda hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Fatih Pimapen Tamiri

Teknoloji ve Güven Bir Arada Günümüzde nerdeyse artık illeri baz alacak olursak pimapensiz bir yapı ...

Bir cevap yazın