Lokma Bayiliği Veren Firmalar


0

Lokma Bayiliği Veren Firmalar konusunda kısa bir yazı yazmak amacıyla sizlere asıl olarak sektörün yeni ve parlayan yıldızı olarak by lokma adlı firmanın franchise vermesini ve diğerlerinden farklı olarak kalite anlayışını aktarmak istedik.

By Lokma denilince akla lokmanın şekil değiştirerek eşsiz bir lezzet haline bürünmesi gelmesinin yanı sıra üstüne eklenen ve ağızda eşsiz tad bırakan yanıyla da bir farklı olduğu aşikardır. Özellikle kurumsal yapısının yanı sıra lokma bayiliği veren firmalar arasında en kaliteyi zirvede tutanlardan biridir.

Bir çok ilçede yemeksepeti vale ve scotty hizmeti ile de evlere hizmet veren by lokma hız ve lezzeti aynı alanda tutmayı başaran ender firmalar arasındadır. Şuan içinde bulunduğumuz ramazan ayın da ise sahura kadar açık olduğunu söyleyerek müşterilerine ulaştırmak istediği bu eşsiz lezzetin zamanını bir nevi artırmış bulunmaktadır. Gece tatlı krizine girenler için eşsiz bir kampanya olan bu durum bence en ayırt edicic özellikleri arasında yer almaktadır. Gelelim şimdi bayilik veya franchise koşulları, şartları nelerdir firmanın kendi ağzından dinleyelim.

By Lokma Franchising Koşulları

Geleneksel Lokmayı revize edip, modern çağa uygun ve üstelik Lokma‘yı daha lezzetli hale getirerek adına By Lokma dedik. İçerisine farklı, birbirinden lezzetli özel kremalar, soslar ve çikolatalarla doldurarak daha sevimli hale getirdik… Bu da yetmedi üstüne meyveler, oreolar, browniler lotuslar, rulokatlar vb. farklı sunumlar ekledik. Yeni lokma tatlılarımızı isteğinize göre dondurma, fındık, çikolata vb. parçacıkları kullanılarak daha da eşsiz bir lezzet haline getirebilirsiniz…

By Lokma’nın ana hedefi alanında en iyiye ulaşmak ve yapılabilir bütçe ile hareket etmeye sadık kalmaktır. Bu amaçla hem ürün geliştirme, hem de kaliteyi sürdürülebilir kılmak adına sürekli altyapı yatırımlarımız devam etmektedir.

Bu yolda kurumsal prensiplerimiz çerçevesinde hareket edecek, idealist, girişimcilere kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz. Yaptığımız eğitimlerle müşterilerimizi ve yeni üyelerimizi operasyonel süreçlerle yormayacak şekilde hazırlanmış olup, bayilerimizi verimli bir kazanç elde etmeleri için sadece satışa odaklanacak şekilde eğitip, geliştiriyoruz. Anahtar Teslim çözümlerimizde mağazanın dekorasyonundan ekipmanlara, tezgahlardan promosyon malzemelerine, iş başı eğitime kadar her şeyi sizler yorulmadan biz sizin yerinize hazırlıyoruz.

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli

Uzun yıllar kamu, gıda ve sağlık sektöründe çalışmış bir ekip tarafından kurulmuş olmasının yanı sıra 30 yıllık piyasa deneyimimiz ile kurulmuş olması.

Sonuç olarak tüm misafirlerimizi sağlıklı ve güvenilir gıdalarla buluşturarak, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla tüm müşterilerimizi tüm şubelerimizde kurumsal kaliteden ödün vermeden misafir ederek, güleryüzle ayrılmalarını sağlamaktayız.

By Lokma Franchising Genel Özellikleri

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Tatlı, Gıda, Tatlıcı, Lokma
 • Kuruluş Yılı : 2019
 • Toplam Çalışan Sayısı: 15
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 4
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 3
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 3
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 30
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Yaya trafiğinin yoğun olduğu merkezi bölgelerde olan 0-100 m2 arası baca bulunan mekanlar.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla Görüşme, Ön Görüşme, Lokasyon Seçimi, Franchise Sözleşmesi, Kurulum.
 • Girişimciye Verilen Destekler: Personel Desteği, Eğitim Desteği, Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam.
 • Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Uzun yıllar kamu, gıda ve sağlık sektöründe çalışmış bir ekip tarafından kurulmuş olmasının yanı sıra 30 yıllık piyasa deneyimimiz ile kurulmuş olması.

http://www.bylokma.com/franchising/


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments