Her Siteye Farklı Seo Çalışması Gerekir


0

Bugün sizlere farklı seo stretejilerinden birkaç örnekle bahsedecek olursak ki bu seo çalışması gerçekten dikkate alındığında başarılı sonuçlar elde edileceği ortadadır.

Bir araba alınacaksa insanların çoğu 2015 mavi renault kelimesini yazacak ve ilk sıralarda bulunan sitelere girerek mavi renkli arabaya ulaştıktan sonra sayfadan çıkacaktır. veya mavi renault gibi arama ile de aynı süreç devam edecektir.

Fakat müşteri gurubu aradığı şey mavi renkli renault arabaların fiyatları ise google gibi arama motorlarının 20. 30’uncu sayfalarına kadar bakıp en uygun fiyatlı arabayı kim satıyor, hangi firma satıyor bu araştırmayı yapacaktır.

Görüldüğü üzere yapılacak olan seo googledeki sıralamaya etki edilmesi isteniyorsa hangi sektöre seo yapılacaksa o kelimeler özenle seçilmeli ve seo çalışması ona göre gözönüne alınarak yapılmalıdır.

2015 yılını geride bırakırken tabiki her yıl olduğu gibi farklı seo teknikleri ortaya atılmaktadır fakat bu durum hiçte ortalıkta seocuyum diye gezinen kişilerin dedikleri gibi değildir.

her-siteye-farkli-seo-stratejisi-gerekmektedirSizlere her siteye farklı seo çalışması gerektiği konusunu gerçek bilimsel verilerle örneklemek gerekirse; gaziosmanpaşa nakliyat kelimesini ele alalım. Eskiden Gaziosmanpaşa Nakliyat   kelimesi gibi anahtar kelimeyi link vererek yapılan seolarda başarı sağlanıyordu. Hatta bu kelimeyi güzel ve özenle hazırlanmış bir makalede de 2 maximum 3 kelime ile de linklediğinizde dilediğiniz sıralamalara kolayca ulaşabiliyordunuz.

Artık sistem tamamen değişmiş durumdadır. Biz daha önceleri yazdığımız google seo çalışmaları veya google seo kriterleri başlıklı makalelerimizde de dediğimiz gibi google seo yapılacaksa google bir siteyi ticari bir işletme gibi düşünüyor ve müşteri algılarına göre de siz google’ye verdiğiniz veriyi inceleyip eğer bilimsel çalışmalar sunuyorsanız sizleri ödüllendiriyor diye hep söylemişizdir.

Şuan ise gaziosmanpaşa nakliyat kelimesi için kaldığımız yerden devam edecek olursak google’nin bizden istediği şey eğer bir siteyi refere edecek isek o siteyi makalemizde  ” http://www.gaziosmanpasaevdenevenakliyat.web.tr ” şeklinde göstererek gerçekten de bu site gaziosmanpaşa nakliyat kelimesinde başarılı bir firma imajı oluşmaktadır.

Sitenin içeriği de müşteriye doğru ve kesin bilgiler de veriyorsa eğer işte o zaman google tarafından başarılı bulunur ve ilk sırılara çıkarsınız. Biz sayfamız aracılığıyla bir çok sektörde başardığımız sitelere örnekler vermiştik. Bugünde size uydu servisi alanında diva olan www.servis212.com ‘u değil de rekabeti bol olan nakliyat sektöründen özellikle istanbul’da faaliyet gösteren Denge Nakliyatı sunduk sizlere.

Umarım sizlere sunduğumuz bilgiler ışığında sizlerde başarılı seo çalışmaları yapar müşterilerinizi dilediğiniz yerlere getirirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments