Fethiye Güven Kokoreç


0

Fethiye Kokoreç

Fethiye esnasındaki tatil programımızda gittiğimiz yerler içinde olan Fethiye Güven Kokoreç işletmesini kısaca sizlere tanıtalım. Fethiye’de kokoreç denilince akla gelen kurulduğu günden bu yana sizlere süper bir hizmet anlayışla hizmet veren güven kokoreç artık hizmetinizde olduğunu bilmenizi isteriz.

Güven kokoreç nerededir ? Fethiye’de kokoreç firması ? Fethiye Kokoreç siparişi vermek ? fethiye güven kokoreç nerede ? güven kokoreç eve sipariş nasıl verilir ? gibi kokoreç sipariş vermek isteyenlere motorlu kuryesi tafından sımsıcak kokoreç sunan güven kokoreç siz misafirlerini işletmesine de beklemekte.

Kokoreç bildiğiniz üzere fethiye de pekde geliştiği söylenemez. Kokoreç yemek isteyipte istediği lezzeti, tadı bulamayan fethiye halkı için güven kokoreç tamda istedikleri lezzeti sunduğundan kimsenin süphesi olmasın.

Eğer sizlerde fethiye de orjinal kokoreçin tadına nerede ulaşabilirim diyorsanız sizlere aşağıda vereceğimiz adrese sakın uğramadan ben kokoreç yedim demeyin.

İşyeri Adı : Güven Kokoreç

İşyeri Telefonu : (0252) 614 8004

İşyeri Adresi : Tuzla Mahallesi, Esnaf Hastanesi Kavşağı 48300 Muğla/ Fethiye

web Sitesi : www.guvenkokorec.com

Facebook Sayfası : www.facebook.com/guvenkokorec

Fethiye Kokoreç Firma Resmi:

fethiye-kokorec

işte sizlere yukarıda ulaşım ve diğer bilgilerini verdiğimiz güven kokoreç e sizlerde gidip yemek isterseniz veya fethiye de kokoreç diye googlede arama yaptığınızda bu yazımızı okumadan güven kokoreçe gitmeyin. Fethiye’nin En Güzel ve En lezzetli kokoreç i burada çünkü.

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments