Çanak Anten Arızası


0

canak_anten_servisi_ve_bakimiÇanak Anten arızası hemen hemen ülkemizde yer alan bütün televizyonların baş belasıdır. Çünkü dış ortam da binlerce etken tarafından her geçen gün sorunlara karşı karşı kalmaktadır. Hava, yağmur, toprak, böcek, kuşlar, oksit, ve tabiki yıpranma payı da vardır.

Bizler çanak antenlerinizin karşılaştığı bu sorunu gerek yaparak gerekse sizlere aynı çanak anteninizin arızasını onararak tv keyfinize kaldığınız yerden devam etme olanağı sağlıyoruz.

Firmamız Çanak Anten Arızası için bizleri arayan müşterilerimize telefonda temsilcimiz tarafından öncesinde çanak anten arızasını tespit etmeye çalışacak sorular sorar. Genel bilgi edindikten sonra takım ve techizatı hali hazırda bekleyen çanak anten servisi aracına yetkili arkadaşlar yönlendirilerek adresi alınmış işletmeye veya eve gidilip yerinde çözülecek çanak anten arızanız yerinde çözülür.

Yok yerinde çözümü olmayan çanak antenleriniz için ise yedek çanak takılarak müşterimizin talebi doğrultusunda aracımızda hazır olan yeni daha sıfır olan çanak anten montaj yapılır ve süreç bu organizasyon çerçevesinde sonlandırılır.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments