Cumartesi , Temmuz 2 2022
Son Haberler
Anasayfa / Ana Sayfa / Çanak Anten Arızası

Çanak Anten Arızası

canak_anten_servisi_ve_bakimiÇanak Anten arızası hemen hemen ülkemizde yer alan bütün televizyonların baş belasıdır. Çünkü dış ortam da binlerce etken tarafından her geçen gün sorunlara karşı karşı kalmaktadır. Hava, yağmur, toprak, böcek, kuşlar, oksit, ve tabiki yıpranma payı da vardır.

Bizler çanak antenlerinizin karşılaştığı bu sorunu gerek yaparak gerekse sizlere aynı çanak anteninizin arızasını onararak tv keyfinize kaldığınız yerden devam etme olanağı sağlıyoruz.

Firmamız Çanak Anten Arızası için bizleri arayan müşterilerimize telefonda temsilcimiz tarafından öncesinde çanak anten arızasını tespit etmeye çalışacak sorular sorar. Genel bilgi edindikten sonra takım ve techizatı hali hazırda bekleyen çanak anten servisi aracına yetkili arkadaşlar yönlendirilerek adresi alınmış işletmeye veya eve gidilip yerinde çözülecek çanak anten arızanız yerinde çözülür.

Yok yerinde çözümü olmayan çanak antenleriniz için ise yedek çanak takılarak müşterimizin talebi doğrultusunda aracımızda hazır olan yeni daha sıfır olan çanak anten montaj yapılır ve süreç bu organizasyon çerçevesinde sonlandırılır.

Bir önceki yazımız olan Televizyon Servisi ve Bakımı başlıklı makalemizde plazma ve led tv servisi, televizyon servisi ve tv servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır? Gündelik koşturma içinde tuvalet tıkanıklığı sorunu hem hiç beklenmeyen hem de ...

Bir cevap yazın