Bu Sezona Özel Gelinlik Modeli


0

gelinlik-7Artık yaz geldi düğün sezonu açıldı nerede ise her hafta çevremizde bir düğün konvoyu görüyor mutlu çiftler mutlulukları ailesi ve çevresindekiler ile paylaşmak için ummalı bir hazırlık içerisine giriliyor. Bu çalışmaların içinde ev tutmaktan eşya almaya düğün yeri hazırlamaktan davetli listesi hazırlamaya kadar bir çok hummalı iş vardır.

Bizim işimiz ise gelin adayları için en güzel gelinlik modelleri bulabilmek. Damat için olmasa da gelin için gelinlik seçmek çok ama çok zor bir iştir. Günümüzde gelin adayların nerede ise 1 yıl öncesinden gelinlik bakmaya, kendisine yakışanı aramaya başlıyor. Çünkü işlerii çok zor bu süreçte istedikleri modeli her zaman olduğu gibi çok güzel gelinlik modelleri bulmak bulsa bile uygun fiyatlısına ulaşmak çok güçleşti artık.

Düğünlerini yazın yapan gelinlerin en çok tercih ettikleri modellerin başından straplez gelinlik modelleri geliyor. Bu sezonun tasarımlarından bahsedecek olursak her tarzdan bayanların ihtiyaçlarını karşılayacak model gelinlikleri bulmak hiç zor olmayacak. Prenses gelinlik modellerinde de balık etek gelinlik modellerinde straplez kesim genelde sıkça kullanılmaktadır.

2014 2015 yıllarında yeni model gelinlikler çok daha şık bir hal almaya başladı. Bu sezonda gerek kusursuz çizgileri gerekse kullanılan işleme, taş ve danteller olsun hepsi birinci sınıf hepsi çok kibar tasarlanmıştır. Bu sezonda bu gelinlik modellerinde en çok hoşumuza giden detay özellikle straplez gelinlik modelleri’nde gövde kısmında işlemeler yoğun olarak kullanılırken etek uçlarına indikçe etkisini yitirmesi bu sayede gelinliğin gövde kısmı bir adım daha ön plana çıkmış oluyor gibi.

Şimdi sizler için seçtiğimiz düğünlerin vazgeçilmezi gelinliklerden bir kaç örnek resim sunarak, sizlerinde aklınızda fikir edindirmesi adına katkı sağlamış olalım.

Yine gelin adaylarımızın en çok zorladıkları düğün çalışmalarından biri de nikah şekeri seçimi konusudur. Çünkü binlerce model mevcuttur nikah şekerlerinde. Bu süreçte gelin adayları bizlerden tavsiye düğün tarihlerinden 1 ay öncesine kadar bu işi tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Eğer nikah tören tarihine 1 hafta kalan nikah şekeri seçimi aceleye gelmiş olacaktır ve dilediğiniz güzellikte olamayacaktır. Bu nedenle hadi sizlerle nikah şekeri modellerini şimdiden bir kaçını tanıtalım.

Süslenmiş Nikah Şekeri modellerinin en nadide modeli vosvos nikah şekeri modelidir.

vosvos-mavi-nikah-sekeri

Vosvos nikah şekeri modelinin süslenmesinde kullanılan tela tül, cipso, kırmızı kurdale ve latex gül kullanılarak adeta bir şölen havası oluşturulmuş.

Piyasa da benzer modelleri bulunan bu vos vos nikah şekeri modeli alanında en kalitelisidir. Bir çok emitasyon modeli bulunan mavi renkli vosvos nikah şekeri modeli nikahmarketi modellerinin en nadide ürünüdür.

Nikah şekeri olarak bu ürünü almak isteyen gelin adaylarına tavsiyemiz şöyledir. Bu vosvos nikah şekeri modeli lüx gruba girmektedir. Piyasada 15-30 tl arasında satış fiyatları olmasına karşılık bizde bu ürünün fiyatı 10.00 tl dir.

Kaliteli bir seçim sunan firmamız sizin nikahlarınızı bu modelle süslemek istemektedir. Nikah tercihinizi bu ürünü alacaklar için vosvos nikah şekeri linkine tıklayarak alabilirsiniz.

Bir başka model sizlere tanıtmadan önce fikrimizi sordunuz bizde sizlere bir kaç gelinlik modeli tanıtıp ardından nikah şekeri modellerinin en lüx nikah şekeri modelini tanıttık.

Gelin adayları, damat adayları, sizlerde düğün için sıkıntılar yaşıyorsanız ve sizlerin bu yoğunluğunuzu azaltabilmek adına katkı sağlamış isek ne mutlu bizlere.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments