Sünnet Şekeri Modelleri


0

Sünnet Şekeri Modelleri

Sünnet şekeri üzerinde pek fazlaca makale yazmadığımız bir sektördür. Fakat bugün sizlere ürün çeşitliliği açısından pek fazla modele sahip olmayan sünnet şekerini var olan çeşitleri ile ilgili sizlere açıklamada ve tanıtımda bulunacağız.

Sünnet olayı erkek çocuklar için her inanan ve müslüman olan ailelerin çocuklarını mutlaka belli yaş aralıklarında yaptırdığı sünnet düğünü ile sonladırılan bir merasimdir. Bu törenlerde eski adetler yavaş yavaş şehirlerde yerini modern hediye olan sünnet şekerine bırakarak yaşamını devam ettirmektedir.

Yıllar sonra akıbeti nasıl olur bilinmez ama bugün sünnet düğünlerinde çocuklar için birbirinden harika sünnet şekeri modellerinden seçilmiş birer hediye dağıtılır misafirlere.

Misafirler de karşılığıyla çocuğa hediye veya çeyrek altın gibi sunumlar yaparak eğlenilir veya mevlüt okutulur ve sünnet merasimi sonlandırılır. Peki sünnet şekeri modelleri kaç para veya sünnet şekeri çeşitleri nelerdir birazda bundan bahsedelim.

Sünnet Şekeri Modelleri

Sünnet Şekeri
Gemi Sünnet şekeri modeli gemi hastaları için ideal bir sünnet düğünü hediyesi olarak kullanılabilir. Süslemesinde karlı organze, cipso ve mavi kurdale kullanılmıştır.
Can Simidi Sünnet şekeri modeli karlı organze ve hazır baskılı maşallah kurdale ile şık bir görünüm kazandırılmıştır. Lavanta ile de güzel kokulandırma sağlanmıştır.
Çarık sünnet şekeri modeli sim ile süslenerek üzerine karlı organze ve  cipso ile harika desenlenmiştir. Ayrıca nazar boncuğu ilede güzelliğine güzellik katmıştır.
Asalı sünnet çocuğu sünnet şekeri modelimizde ise beyaz tüy ve karlı organze ile ince kurdale eşliğinde süslenmiştir.
Anahtarlık sünnet şekeri modeli değişik bir model olmakla beraber lavanta+organze ile süslenerek beğeninize sunulmuştur.
Çapa sünnet şekeri modeli deniz ve gemi tutkunları için güzel modellerimizdendir. Süslemenin vazgeçilmezi karlı organze ve lavanta ile süslenmiştir.
Dümen sünnet şekeri modeli karlı organze ve lavanta ile klasik süslenerek yine deniz sevenlere ithaf edilmiştir.
Simli ve nazar boncuklu fil sünnet şekeri modeli çok şık ve çok zarif süslenerek beğeninize sunulmuştur.
Flok çerçeve modeli harika süsleme görseline sahip çok şık bir sünnet şekeri modelidir.
Mavi Sünnet Şekeri Şapkası modeli bildiğiniz sünnet olan çocuğun başındaki fes gibi minyatüre edilmiş sünnet şekeri modelidir.

Sünnet Şekeri Çeşitleri Galeri

sizlerde sünnet şekeri almak isterseniz sizlere yukarıda detaylı bir şekilde tanıtımını yaptığımız modellerimizden herhangi birini seçebilir sipariş kısmından hemen al seçeneği ile sepetinize ekleyerek kolayca sipariş verebilirsiniz.

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments