Cumartesi , Temmuz 2 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Püsküllü Fes Nikah Şekeri

Püsküllü Fes Nikah Şekeri

puskullu-fes-nikah-sekeriBugün size öncelikle online shop kategorimizi oluşturarak sizlere direkt birinci elden sipariş verebileceğiniz ürünleri de sizler için satışa sunduk. Ardından bugün  püsküllü fes nikah şekeri hakkında kısa bir açıklama yaparak yazımızı sonlandıralım.

Püsküllü Fes Nikah Şekeri Berra Nikah Malzemeleri olarak sizlere tanıtım yaparak yazımızı sonlandıralım.

Püsküllü Fes, Şapka Kutu

Hayatta keşkelerimizi yok etmek adına, yaptığımız her şeyin mükemmel olmasına dikkat etmemiz gerekir. Hayatta her çocuk için bir defa yaşanan sünnet törenleri de kusursuz olmalıdır ki, geriye dönüp baktığında, çocuk gülümseyeceği anlar hatırlasın.

Sünnet törenlerinin vazgeçilmezi olan sünnet düğünü nikâh şekerleri, sitemizde çeşitli modellerde bulunmaktadır. Bu modellerden birisi de, daha farklı modeller arayanların ve Osmanlı esintileri taşıyan objelerden hoşlananların tercih edebileceği püsküllü fes, şapka kutu nikâh şekeridir.

Bu nikâh şekeri, festen yapılmış bir kutunun içine yerleştirilen nikâh şekerlerinden oluşmaktadır. Bu şirin nikâh şekeri modeli, çocuğunuzun sünnet törenini daha şık gösterebilir ve unutulmaz kılabilir.

Anılarınızı şirin bir kutuya saklamak için, nikâh şekerlerimizi tercih edebilirsiniz.

Püsküllü Fes Fiyatı : 1.15 TL’den sizlere için satışa sunulmuştur.

Peki Berra Nikah Şekerine nasıl ulaşırsınız ;

Berra Nikah Şekeri Ltd. Şti.

Merkez: Tahtakale Mah. Çamaşırcılar Sok. No:10

Eminönü / İstanbul

VD: Hocapaşa 17942199204

Tel: 0212 527 34 15–0532 586 87 51

(Evlere Nikah Şekeri İşi Verilmemektedir)

 

Bir önceki yazımız olan Çeyiz başlıklı makalemizde bağcılar çeyiz, bağcılar çeyiz firması ve Bağcılar Çeyiz İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır? Gündelik koşturma içinde tuvalet tıkanıklığı sorunu hem hiç beklenmeyen hem de ...

Bir cevap yazın