Ucuz Nikah Şekeri Almanın Yöntemleri


0

Ucuz Nikah Şekeri Almanın Yöntemleri;

Başlıktanda anlışıldığı üzere ucuz nikah şekeri almak isteyenler için derlediğimiz bir makalemizi de sizlerle paylaşmaktayız. Ucuz nikah şekeri almak, iyi bir nikah şekeri aldığınız anlamına gelmediğini önemli olanın fiyatı uygun olup verdiğimiz paraya karşılık kaliteli, görseli güzel, şık, ve nikahımızda, düğünümüzde bizleri de yansıtacak bir nikah şekeri alabilmektir.

İşte başlığını verdiğimiz nikah şekerine örneklerden bir kaçını sembolik olarak göstererek sizleri bilgilendirelim.

Ucuz nikah şekerine örneklerden bir tanesi olarak Kelebek Nikah Şekerini verebiliriz.

kelebek-nikah-sekeri

 

Resim görselinde bariz bir şekilde anlatımına veya tanıtımına gerek kalmadan üzerinde kullanılan malzemeleri her ne kadar belli olsa da biz sizler için açıklayıcı olmak istedik.

Yukarıdaki resimde örneğini gördüğünüz Kelebek nikah şekeri üzerindeki süslemede kullanılan nikah şekeri sarf malzemeleri aşağıdaki gibidir;

  • Karlı Organze; kelebeğe monte edilerek süsüne süs katılmıştır.
  • Kurdale; kelebek ile aynı renkte seçilerek renk ahengi oluşturulmuştur.
  • Koku; Lavanta kullanılarak hoş koku verilmesi sağlanmış.
  • Magnet; Buzdolabına demir olan eşyalara yapıştırılması için lavanta arkasına eklenmiştir.

Normal olarak piyasa 2.30 ile 3.50 tl arası değişen kelebek nikah şekeri modelini nikah marketi firması özel ürün grubuna alıp stoklu tuttuğundan ve sirkülasyonu fazla olduğundan sürümden para kazanmak amaçlı olarak sizler içni 1.15 tl olarak piyasaya sunarak bütün evlenecek çiftlerin böylesi güzel bir nikah şekeri ile nikahlarını şenlendirmelerini düşünmüştür.

Kelebek Nikah Şekeri Fiyatı : 1.15 tl

Piyasada : 2.30 tl ile 3.50 tl arası bulabilirsiniz.

işte bariz bir şekilde fiyat farkı görülen bu ucuz nikah şekeri modelini sizlerde almak isterseniz ucuz kelebek nikah şekeri linkine tıklayınız.

Şimdi sıra bir başka ucuz nikah şekeri modellerinden biri olan nazar boncuğu tabaklı nikah şekeri modelidir. Düğünlerde gelin adaylarının çok sık tercih ettiği bir model olan ucuz nikah şekeri modeli olan ve en çok tercih edilen bir model olarak sizlere aşağıdaki konsepte büründürülerek sunulan nazar boncuğu nikah şekeri acaba kaç para sorusunu ve ardından tanıtımını yapalım.

nazar-tabak-nikah-sekeri

Yukarıdaki resimde açıkca görüldüğü gibi nazar boncuğu yapıştırılmış nikah şekeri tabağı mevcuttur. Yine karlı organze ile konsepti genişletilmiş ve beyaz kurdale tercih edilerek nazar boncuğunun ortasında yer alan beyazlık ile konsept yapılmıştır.

Piyasa fiyatı olarak pahalı fiyatlarla görücü bulan nazar boncuğu nikah şekeri nikah marketi firmasında tam tamına 1.19 tl‘ye satılmaktadır. Acaba piyasada kaç para ki bu nazar boncuğu nikah şekeri der gibi olduğunuzu hissettik. İşte bu sorunun cevabını sizler için araştıran eticaret firması olarak sizlere fiyat aralığı söyliyelim.

Nazar boncuğu nikah şekerinin piyasa fiyatı : 2.20 TL

Nikah marketi fiyatı : 1.19 tl

Bu yazımıza sonuç olarak şu anaktotlarıda açıklayarak noktalamak istiyorum.

borvit-teklif-isteEvet piyada yer alan nikah şekeri satıcılarında birden çok nikah şekeri bulmanız mümkün fakat ince ve detaylı bir araştırma içine girerseniz göreceksiniz ki nikah marketi firması; kaliteli ürünü ucuza vermekte ve bir ürünün siparişi geçildiğinde sizin elinizde olması da hesaba katıldığında bence tercih edilecek tek firmadır.

Çok iyi biliyoruz ki bir ürünün satış ve pazarlama ayağı pazarlama derslerinde bizlere öğretildiği üzere; pazarlama karması denilen süreç vardır.

İşte pazarlama karması denilince akla gelen ilk şey 4 P’dir. Dünyada pazarlama denilince ilk akla gelen isim olan Philip Kotler tarafından literatüre kazandırılan “4P” adını Ürün (Product), Fiyat (Price), Dağıtım (Place), Tutundurma (Promotion) gelmektedir.

Pazarlama müşterilerin gereksinimlerini ve beklentilerini anlama ve bu çerçevede hizmetlerin nasıl tasarlanıp sunulabileceğini planlama işlemidir. Pazarlamanın tanımına başlarken önce bir ürün ortaya koymalıyız sonra bu ürünü piyasa şartlarına göre fiyatlandırmalı daha sonra tüketiciye ulaştırmalı ve son olarak da piyasada ürünümüzü tutundurmayı sağlamalıyız.

Görüldüğü üzere çok önemli bir süreç olan bir ürünü pazarlamasını çok iyi şekilde başaran nikah marketi firmasından gözünüz kapalı şekilde ürün temin edebilirsiniz. Ulaştırmadan fiyata kadar literatüre geçmiş ne kadar bilimsel çalışma varsa dikkate alan firma sizler için çalıştığı ve tasarladığı aşikardır.nikah-sekeri-banner


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments