Tıkanan Borular Kırmadan Açılır Mı?


0

Mutfak borusu tıkanıklığı açma

Mutfakta levye kullanılmadan yıkanan bulaşıklar sonucu yemek ve yağ atıklarının borularda birikmesi tıkanıklık meydana getirmektedir. Ayrıca ev tesisatı döşenirken işin ehli olmayan ustaların hatası sonucu yanlış eğim nedeniyle borularda tıkanıklık oluşmaktadır. Mutfak borusu tıkanıklığı açma şirketlerinin en sık karşılaştığı sorunlardan birisi kızartma yağı atıklarının gidere atılması sonucu, borulara pisliklerin yapışmasıyla meydana gelen tıkanmalardır.

Tıkanan Borular Kırmadan Açılır Mı?

Geçmişte pimaş borularda yaşanan sorunlarda, boruların içi görünmediği için tek tek hepsi kırılıp tıkanıklık bulunmaya çalışılıyordu. Mahalle tesisatçısı olarak adlandırılan kişiler halen bu yönteme devam etmektedir. Modern tesisatçılar ise teknolojinin nimetlerinden faydalanarak özel robot cihazlarla kırmadan mutfak borusu tıkanıklığı açma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu cihazlar kızılötesi ışınlarla tıkanık bölgeleri kolayca bulabiliyor. Cihaz uçlarına takılan aparatlar ile katı cisimler alınarak sorun giderilebiliyor.

Eğer sorunlarınızı son teknolojik ürünlerden olan tıkalı boru açma cihazlarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuverdik. Çünkü bazen müşterilerimizin bu işlemlerde akıllıca davranarak süreç tam kangren olmadan belirli periyotlarda bazen 5 ay bazen 1 sene gibi süreçlerde bizleri çağırarak boru tıkanma işlemi olmadan önce var ise ufak tefek tıkalı nokta onları açtırmaktadırlar. Böylece iyi bir kullanıcı bilinçli davranarak önceden tedbirlerini alarak bu boru tıkanması işlemlerine maruz kalmadan işlerini önceden çözüme kavuşturur.

Robot Cihazlarla Boru Açma

Gerek ev gerekse işyerlerinde yaşanan boru tıkanıklıkları için hizmet veren tesisat şirketleri tıkanıklıkların tespiti ve açılması konusunda ileri düzey teknolojik cihazlar kullanıyor. Sıklıkla yaşanan mutfak borusu tıkanıklığı açma bu cihazlar ile kısa sürede yapılmaktadır. Bu cihazlar tıkalı bölgeyi tespit edebilmek için kızılötesi sinyal göndermektedir. Ardından yüksek çözünürlüğe sahip kameralarıyla sorunlu bölge görüntülenmektedir. Ustalar tıkanıklığı tespit etmek için herhangi bir bölgeyi kırma gereksinimi duymaz. Robot cihazlar yardımıyla mutfak borusu tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirilir. Zamanınızı almadan yapılan bu işlemle günlük yaşantınız sekteye uğramaz.

Yapacağımız işlemler esnasında ne evinize zarar veririz ne de uzun saatler sürercesine siz değerli müşterilerimizi evlerinden uzaklaştırmadan profesyonelce yaklaşarak robotlarımızla borularınızın tıkalı kısımlarını açmaktayız. Süreç uzamadan sadece işimize odaklandığımızdan en kısa sürede tıkalı noktayı robotik cihazlarımızla açarak sizleri evinizde sefa sürmeye bırakıyoruz.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments