Kolay Pratik Çıt Çıt Şal


0

Çıt çıt şal, son günlerde özellikle facebook gibi sosyal medya da karşımıza çıkan çıt çıt şal kapalı bayanların vazgeçilmezi haline geldi. 2016 yılında nisan aylarında hayatımıza giren çıtçıt şal uzun süren şal takımınıda artık tarihe gömdü. Yeni sezon ürünlerinden muhafazakar bayanlar için özellikle ortaya çıkmış bu şal modeli şimdiden çok beğenilmişe benziyor.

Düşünsenize acil bir işiniz çıktı ve hemen evden çıkmanız gerekmekte. İşte bu tip bir olayın kapalı bayanlarımızın en sevmediği bir durumdur. Çünkü o eşarpı istediğiniz gibi başınıza ayarlayabilmeniz hiç olmazsa 15 dakikanızı almaktadır. Düşünün acelenizin olduğu günlük yaşantılarda bu durum kaçınılmazdır ama mutlaka her birey bu acele iş olayına günde 1 kere de olsa takılmaktadır.

Çıt Çıt Şal yapımında kullanılan çıt çıtlar sayesinde hem görüntü olarak dışarıdan bakıldığında görülmez hem de sizlere muhteşem bir zaman kazanımı sağlar. Kullanacağınız çıtçıt şallar sayesinde hem takılması kolay bir kullanım sağlayacak hem de uzun süreli bozulmadan yıpranana kadar kullanabileceğiniz bir modeldir.

Fuşya çıt çıt şal, hardal sarısı çıt çıt şal, gri çıt çıt şal, füme çıt çıt şal, yeşil çıt çıt şal, mavi çıt çıt şal, pembe çıt çıt şal, mor çıt çıt şal, turuncu çıt çıt şal, gri çıt çıt şal, turuncu çıt çıt şal gibi onlarca şık ve büyüleyici modellerle şıklığınıza şıklık katacaksınız. Bu yıl kapalı bayanlarımız en yeni modellerle eski şallarını bir kenara bırakacaklardır.

Tv shop reklam kanallarında haldır haldır reklamları verilen, yine sosyal medya ve radyolarda Ç I T  Ç I T  Ş A L diye reklamlarının verildiği şalların en büyük tedarikçisini internette kısa bir araştırma yaparak ulaşabilirsiniz.

Bu modelleri acaba kaç paraya alırım diye dert edenlere tıpkı tv shoplardaki gibi 1 değil 2 değil 3 değil tam tamına 4 adet çıt çıt şal yalnızca 49.90 TL. Üstelik 4 adet çıt çıt şal sadece 49.90 tl gibi sloganla fiyatını da vermiş olalım. Kullanımı kolay, pratik şal modelleri ile genç yaşlı farketmeksizin zevklerinize uygun renklerde çıt çıt şal modelleri tam da sizlere göre.cit-cit-sal

Başka bir konu ise kapalı bayanlarımızın spor yaparken koşmanın da etkisi ile şallarının başından hareket etmesi ile bozulması, açılması durumları en büyük handikabıdır. Yine başka bir durum ise rüzgarlı havalarda ise yine aynı durum sözkonusudur. Aslında bu durumu çok iyi değerlendiren üreticiler çıt çıt şal modelini icat ederek muhafazakar kapalı bayanlara çok büyük iyilik yaptığı ortadadır.

Yine son derece avantajlı olan çıt çıt şalların faydalarını saymakla bitmemesine şalın takıldığında igne batmalarını da tamamen ortadan kaldırdığıdır.

Çıt Çıt Şal’ın Avantajları

 1. Rüzgarda bozulmaları engeller
 2. Katların oluşmasını engeller
 3. İğne batmalarını ortadan kaldırır
 4. Kullanımı Kolaydır
 5. Zamandan avantaj sağlar
 6. Ön kısımlarda pot oluşmasını engeller
 7. Renk ve desen çeşitliliği sağlamaktadır.
 8. Tek tip bağlama avantajı vardır.
 9. Spor yapımında kolaylık sağlar
 10. Size değerli olduğunuzu hissettirir.

Vb. bir çok avantaj sağlayan çıt çıt şal ile tanışmanızın vakti geldi gibi. Bizden söylemesi hemen acele ederek çıt çıt şal satan sitelerden bu ürünleri alarak ilk kullananlardan olabilirsiniz.

Çıt Çıt Şal Modelleri

En Çok Aranan İlgili Terimler:

 • cit sal isareti nasil alinir

Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments