Sünnet Şekeri Biblosu


0

sunnet-sekeri-biblosu-cocukSünnet şekeri tanıtımında bir başka modellerden bir tanesi olan sünnet çocuğu sünnet şekeri modelini sizlere tanıtacağız. Sünnet şekerinin detaylı tanıtımını yapamasakta bu tarzda eğitim almış ve alaylı diye tabir ettiğimiz bu süsleme  malzemelerini sizlere anlatalım.

Sünnet Şekeri

Sünnet Şekeri Malzeme Biblo

Mutlu anlarınıza mutluluk eklemek için, ayrıntılardan asla vazgeçmeyin. Çünkü küçük ayrıntılar, sizlere unutamayacağınız güzel anılar hatırlatır. Çocuklarınızın erkekliğe ilk adımı attıkları gün olan sünnet düğünleri de ayrıntılardan kaçınılmadan hazırlanmalıdır.

Düğünün konsepti ne olursa olsun, unutulmaması gereken ayrıntılardan birisi de, anılarınızı süsleyecek olan nikâh şekerleridir. Sünnet düğününüzü temsil edecek olan sünnet şekeri malzeme biblo, oldukça şirin bir görünüme sahip nikâh şekerlerimizden birisidir.

Sünnet çocuğunun tahtına oturtulmuş bir sünnet çocuğu, beyazlar giydirilmiş sevimli karikatür, oğlunuzun en özel gününde, ona verilebilecek en güzel hediyelerden birisi olabilir.

En güzel anlarınızı güzel anılarla anmak istiyorsanız, sitemizdeki çeşitli nikâh şekeri modellerimizi inceleyebilir ve bu modelleri düğününüzde davetlilere sunabilirsiniz.

Sünnet Şekeri Biblosu

Sünnet şekeri biblosu olarak adlandırılan bibloların çeşitleri olarak birbirinden güzel modeller vardır.

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments