Shoping Avm Ürünleri


0

Shoping avm olarak hangi tip ürünleri sizlerle buluşturduğumuzu, zaman zaman kampanyalı ürünleri sizlerle buluşturmak için ara ara tanıtımını nasıl yaptığımızı, kısa ve öz bir şekilde anlatacağız.

Shoping Avm Kimdir ?

Firma Adı : ShopingAVM

Firma Sitesi : www.shopingavm.com

Firma E-mail : info@shopingavm.com

Firma Telefonu : 0536 590 58 80

Mağaza Bilgilerimiz

Shoping Avm | Size Özel Kampanyalı Fiyatlar Sunar

Adres:
Giyimkent 8. Sok. No: 33 Giyimkent / Esenler / İstanbul

Telefon:
0536 590 5880 / 0534 203 5933

Firma Kategorileri :

  1. Kişisel Bakım Ürünleri
  2. Spor ve Zayıflama
  3. Sağlık Ürünleri

Firma Ürünleri : Nano Borvit Jel, Alkadays Alkali Diyet , Royal Honey , Red Honey, 10 Days Kito Kompleks , Rephair Şampuan , Pembe Maske , Salkom Saç Bakım Seti , Nano Borvit Tüy Dökücü , Fat Block® Yağ Tutucu , Yeşil Kahve Çekirdeği, vb. gibi tvlerin uydu kanallarında genellikle satılan favori ürün gruplarıdır.

Shoping avm ile aldığınız ürünleriniz % 100 orjinal olup başka yerlerde bulamayacağınız kampanyalı fiyatlarla sahip olacaksınız. Bu yüzden tv’lerde gördüğünüz ve almak istediğiniz ürün için mutlaka sitemizi ziyaret ederek o ürüne kampanyalı fiyatlı şekilde ulaşın.

Son zamanların favori ürünleri olan borvit jel, alkali alkadays zayıflama diyet damlası, royal honey kral balı, gibi favori tv ürünlerini kampanyalı fiyatlı ve yukarıda da belirttiğimiz gibi direkt üreticisinden toptan fiyatına parakende fiyatıyla sahip olacaksınız.

Şimdi Sizlere Örnek Temsil Eden Ürün Görsellerini Sunalım

Shoping Avm Ürünleri


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments