Cumartesi , Temmuz 2 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Sülük Tedavisi Uygulama Alanları

Sülük Tedavisi Uygulama Alanları

Sülük Tedavisi Uygulama Alanları

Sülük tedavisi, atardamar ve toplardamarda olan tıkanıklarda, dolaşım sistemi hastalıklarında, varislerde, iltihaplı ya da iltihapsız eklem romatizmalarında, epilepsi hastalıklarında, yumuşak doku romatizmalarında, felç hastalarında, kısmi felç hastalarında, egzama veya sedef gibi cilt hastalıklarında, hemoroidte, glokom yani göz tansiyonunda, görme rahatsızlıklarında, migren ve türevi baş ağrılarında, yüksek tansiyonda, tiroidden oluşan şişmanlıkta, astım ve bronşitte, yanık durumunda, yaralarda, ameliyat izlerinde, kangrende, Meniere hastalığında, işitme problemlerinde başarı ile kullanılabilmektedir.

Bunun yanı sıra ortopedide, rekonstrüktif cerrahide, organ kopması sonucu oluşan kangrenlerde tüm dünya tarafından kullanılmaktadır.

Sülükler, güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir. Bu yüzden preventif yani koruyucu tıpta da kullanılmaktadır. Örneğin yılda bir kez Sülük tedavisi yaptıran bir kişi, o yıl boyunca birçok hastalıktan ve enfeksiyonlardan korunmaktadır.

Aynı Sülük İki Kişide Kullanılabilir mi?

Hayır, kullanılamaz. Kesinlikle kullanılmamalıdır. Sülükler daha önce bir hastanın sülük tedavisinde kullanıldıysa mutlaka başka birinde kullanılmadan imha edilmelidir. Böylelikle kan yolu ile bulaşabilecek hastalıkların geçişi engellenir ve tedavi güvenli bir halde yapılmış olur. Ayrıca sülükler ilk kullanımda üretmiş oldukları salgıyı boşaltırlar. Bu yüzden de ikinci uygulama ilkiyle aynı etkiye sahip olmaz.

Uygulanmaması Gereken Bölgeler

  • Göz kapağı ve çevresi gibi yumuşak cilt bölgeleri
  • Avuç içi ve ayak tabanı gibi keratinize bölgeler
  • Kasık, koltukaltı, çene altı ve boyun gibi önemli damarların üzerleri

Bir önceki yazımız olan Bağcılar Emlak Hizmetleri başlıklı makalemizde 2016 bağcılar emlak, bağcılar emlak ve Bağcılar Emlak Hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır? Gündelik koşturma içinde tuvalet tıkanıklığı sorunu hem hiç beklenmeyen hem de ...