Bağcılar Meb Anaokulu


0

Bağcılar Meb Anaokulu

Gelecek neslimiz olan çocuklarımıza en iyi eğitimi Bağcılar Meb Anaokulu veriyor. Çocuklarımızın daha yeni yenidünyayı keşfettiği ve algılamaya başladığı 5 6 yaş döneminde verilen eğitim oldukça önemlidir.

Bu eğitim çocuğun ileride ki okul hayatından başlayıp iş ve aşk hayatına kadar etkili olacaktır. Çünkü çocukların kişilikleri henüz daha yeni oluşmaya bu dönemde başlamaktadır.

[box type=”success”] [dropcap]A[/dropcap]lanında uzman eğitmenlerimizle çocuklarınıza, Türkiye’deki ve Dünya’daki yenilikleri izleyen uygulamamızla, Bağcılar Anaokulu olarak; onların analitik düşünce yapısını geliştirmenin yanısıra, hijyen ve sağlığa önem veren anlayışımızla, velilerimizle sürdürdüğümüz etkin iletişimimizle, aydınlık, donanımlı ve tertemiz dersliklerimizle, geleceği kendi tercihleri ile inşaa edebilecek bireyler yetiştiriyoruz.[/box]

Bağcılar Meb Anaokulu diğer anaokullarından farklı olarak çocukların dilinden anlayan ve onlara sadece zaman geçirmek gözü ile bakmayan, çocuklara gerçekten iyi bir eğitim verip onların iyi bireyler olmasını isteyen eğiticiler ile eğitim vermektedir.

[button color=”red” size=”small” link=”http://www.ilkizleranaokulu.com” target=”blank” ]Bağcılar Anaokulu[/button]

[button color=”orange” size=”small” link=”http://www.ilkizleranaokulu.com” target=”blank” ]Bağcılar Anaokulları[/button]

[button color=”blue” size=”small” link=”http://www.ilkizleranaokulu.com” target=”blank” ]Bağcılar Meb Anaokulu[/button]

[button color=”green” size=”small” link=”http://www.ilkizleranaokulu.com” target=”blank” ]Bağcılarda Anaokulu[/button]

[button color=”yellow” size=”small” link=”http://www.ilkizleranaokulu.com” target=”blank” ]Bağcılar Kreş[/button]

Çocukların eğitimi sadece ders gibi değil de oyun ve eğlenceli aktiviteler ile birlikte öğretilmesini amaçlayan Bağcılar Meb Anaokulu, bu sayede çocukların öğrendikleri şeyleri çok daha kalıcı yapıyor.

Neden Bağcılar Meb Anaokulu?

Uzman eğitici kadrosu ile sadece öğretmenleri değil tüm çalışanlarının gerçekten birer eğitmen olduğu bir kurumdur. Bağcılar Meb Anaokulu, çocukların güven ile vakitlerini geçirebileceği, güzel vakit geçirirken de çok faydalı bilgiler öğrenebileceği bir kurum.

Bizi Tercih Sebepleriniz

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]Bağcılar Anaokulu[/tab_title][tab_title]Bağcılar Anaokulları[/tab_title][tab_title]Bağcılarda Anaokulu[/tab_title][/tabs_head][tab][dropcap]T[/dropcap]üm çocuklarımıza  [tooltip text=”Bağcılar Anaokulları” gravity=”nw”]İlkizler Anaokulu[/tooltip] Verdiğimiz eğitimi sevgi ve şefkat anlayışı içinde yürütmek, çocuklarımıza eşit davranmak, onların çok yönlü gelişimini gözetip, onların bireysel güçlerini ve yetilerini ortaya çıkarıcı geliştirici çalışmalar yapmak..[/tab][tab]Pozitif Uyguluma Sistemi ; Okul ile günlük yaşam arasındaki duvarları kaldırmak ve çocuğun toplumsal etkinliklere katılımını sağlayarak yaşamını bütün boyutlarıyla tanımasına olanak sunmaktır. [/tab][tab]Bağcılar Anaokulları olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin tamamında samimiyet, hoşgörü, nezaket, ve çocuklarımıza kendi çocuklarımız gibi bakıp oların gelişimleri için ihtiyaç duydukları bilgiler tertemiz ve hijyenik ortamlarda çocuklar için tasarlanmış oyun bahçesi ve oyun odalarında, bütün süreçler en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş anaokulumuzda hizmetinizdeyiz. [/tab][/tabs]

Çeşitli oyun alanları ve çeşitli etkinlik aktiviteleri ile enerjik olan çocukların enerjilerini en iyi şekilde kullanacakları, içine kapanık olan çocukların ise sosyal ortam sayesinde zamanla çok daha sosyal birer birey olmasına yardımcı sağlayan bir okuldur. Bağcılar Anaokulu, kaliteli ve çocuk yaşına uygun düzeyde ki eğitimi ile en gözde anaokulları arasında yer alıyor.

Bağcılar Anaokulları ‘nın En İyisi Olmanın Nedeni

[tie_list type=”starlist”]

  • Kaliteli Eğitim.
  • Hijyenik Ortam.
  • Tecrübeli Öğretmenler.
  • Ferah Ortam.
  • Gelişmiş Öğretim Teknikleri.

[/tie_list]

Bağcılar Meb Anaokulu Adresimiz

Merkez Mahallesi 3. Sokak No: 31 Bağcılar – İstanbul
NOT: Bağcılar Tramvay Son Durak

Telefon Bilgilerimiz

Telefon: 0212 434 41 66
Gsm: 0506 065 83 01


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments