Su Kaçağı Tespiti’nde Farklı Hizmet


0

Şimdiye kadar bu konu ile alakalı yüzlerce farklı bakış açısı ile yorumlamalar yapılmış bir o kadar da tanımlar geliştirilerek [highlight color=”green”] su kaçağı tespiti [/highlight] hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Biz sizlere evlerinizde, işyerinizde, ofisinizde yaşamış olduğunuz bu tip sorunlarınız için size özel ve son kullanıcı tanımlı ifadelerle konuyu aktarmaya çalışacağız.

Su kaçağı bulma denilince akla gelen sektörün büyük firmalarını şimdilik bir kenara bırakıp sadece sizlere aktaracağımız ip uçları ile sorununuz kaynağına inerek duruma hakim olacaksınız.

Su Kaçağı Nedir ? ; Su kaçağı evinizin ve işyerinizin daha çok banyo ve tuvaletlerinde ortaya çıkan sızıntılar kaynaklı duvarlarınızda ortaya çıkan kötü görünüme denilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti ? ; Su kaçağı tespiti olarak öncelikle son derece gelişmiş cihazlar ile kaçağın cinsine göre farklı uygulamalar geliştirmekteyiz. Su kaçağı hangi tür sorun ise ona göre farklı cihazlarla tespit işlemi yapmaktayız.

su-kacagi-bulma
Su Kaçağı Tespit Cihazı

Su kaçağı üzerine bu 2 farklı konu ile sorunlarınıza kesin çözüm üretmekte, karşılaştığınız bu sorunlarınıza profesyonel destek sağlamaktayız. Ne türde sorununuz olursa olsun özellikli cihazlarımızla ve işini bilen personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Sizler internette arama yaptığınızda su kaçağı tespiti 99 tl gibi ibarelere rastlamanız mümkün fakat şunu iyi bilmelisiniz ki bu bahsetmiş oldukları şey sadece su kaçağı tespit fiyatıdır.

Su sızıntılarında başta gelen sebeplerden biri de eski yapıların (en az 30 yıllık) eskiyen su tesisatlarında ortaya çıkan sorunların başındadır. Çünkü eski tip boru tesisatlarında çüreme meydana gelir. Çürüme sonrasında ise başlangıçta küçük olan sızıntılar zaman içerisinde can sıkıcı hale gelmektedir. Çünkü duvarlarınızda oluşan sarartılar ile duvar boyanız atar ve damlama sistemi ile hem duvarınızda küf oluşumu hem de bulunduğu ortamda mobilyanız var ise sızıntı kaynaklı çürümeye sebebiyet verir.

Peki su kaçağı bulma fiyatlarını sizlere yapılan işler kaynaklı değişiklik gösterdiğini söylemekte fayda vardır. Çünkü su kaçağı sadece tespit yapılacaksa internet ortamında aradığınızda sadece 99 tl olarak fiyatlara

evim-su-kaciriyor
Su Kaçağı Tespit Cihazı

rastlamanız mümkündür. Fakat işin içine su kaçağını tespit etmek, sızıntıyı onarmak, aynı fayans türü ile eski haline getirmek, işçilik, malzeme, boya vb etmenler eklenince farklı fiyatlar ortaya çıkar. Birde öneri olarak internetteli fiyatları görüpte aldanmayınız. Çünkü yukarıda sizlere bahsettiğimiz detayları baz alarak hizmet aldığınız firmalara işin tamamı için fiyat almadan kesinlikle servise çağırmayınız.

Gizli su kaçağı bulma konusu da su zıntılarının başında gelen farklı bir konudur. Gizli su sızıntısını tespit etmek eski sistemlerde bir hayli zor bir süreç idi. Bu tip sızıntılarda onarım için sorunun kaynağına ulaşmanız mümkün değildi. Çünkü sızıntıyı bulana kadar bütün bir evin tesisatını kırmak zorunda kalırdınız. Eğer birazda şansınız yaver gitmez ise komple tesisat yaptırmak zorunda idiniz. Fakat artık günümüzde gelişen teknoloji ile son derece donanımlı cihazlarla artık su sızıntılarını nokta atışı keşfetmeniz artık mümkündür.

su-sizintisi-yasanan-demir
Su Kaçağı Tespit Cihazı

Su sızıntılarınız musluk, batarya, vana, otomatik rezervuar gibi alanlarda kaynaklanıyorsa, sorunları için bizlere her zaman sorununuza çözüm için bizlere ulaşabilirsiniz. Bu tip sorunlarınızda kameralı su kaçağı bulma etme ile su sızıntısı araştırmasını profesyonelce yaparız. Fakat her biri farklı teknikler ile farklı çözüm yollarıyla çözüme kavuşturulur. Eğer lavabo gider borusunda sızma var ise boru içi kameralı robotlar ile tespit edilir fakat eğer sızıntınız petek yüzeyi ıslaklığı ve damlama yapması ise bu tip su kaçağı sızıntılarınızda durumu ancak termal kamera ile inceler ve tesisatın içine sıvı kapatıcı ile aktarım yapılarak o bölgelerdeki su kaçağı bulunarak kapatılır.

İhtiyaç duyduğunuz su kaçağı bulma hizmetini www.sukacagi.club adlı adresten ilgili telefona ulaşarak kaliteli hizmet alabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
admin

2 Comments