Servis 212 ile Sevdiklerinize Çözüm Sunun


-1

Servis212 şimdiye kadar sizlere farklı girişimlerden bahsederek firmaların tanıtımlarında katkı sağlamış olduk. Ama bu kez çok farklı bir sistemle çalışan hizmet durumunda sizlere bir çok katkı sağlayan bir kalitenin öncünden bahsedeceğiz.

Çok değil bundan 5 yıl öncesine kadar internet sektöründe bu işi yapan firma yoktu. Genç girişimcilerimizle bir araya gelerek sektörün bu ihtiyacını nasıl karşılarız diye düşünürken güzel bir site ile bütün istanbul’un semtlerine başta uydu servisi olmak üzere birinci sınıf hizmeti neden biz vermelim dedik. Ve servis212.com u hayata geçirerek sizlerin bir çok elektronik ihtiyacınızı karşılayacak sağlam bir site hayata geçirdik.

Uydu Servisi’nde Hizmetin Kalitesi Referanslar ile Belli Olur. Yüzlerce Referansımızı Bizlere Arayarak Ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bağcılar merkezli bir girişim olan Servis212, uydu servisi ve çanak anten servisi hizmeti olarak  sektörün önde gelenlerinin  geliştiren bir servis ağıdır. Uydu Servisi kurulduğu günden iki yıl sonra, hem teknolojik ekipmanını hem de kalifiye personel sayısını artırarak dikey anlamda büyüme sağlamıştır. Sektörün hem profesyonellerinin hem de gençlerinin bir araya gelerek bu proje ile özellikle İstanbul Avrupa yakasının uydu servisi alanında dikkat çekici bir girişim yapmışlardır. uydu-servisi-verdigimiz-sektorler

Teknoloji = Uydu

Teknoloji sektörünün paralelinde ilerleyen uydu servisi alanında yaptıklarını web siteleri aracılığıyla müşterilerine servis talep etmeden siteleri aracılığıyla yayınladıkları makalalerle ücretsiz uydu servisi hizmeti vermeyi amaçlarken bu durumu da aşağıdaki sebeblere bağlamışlardır.

  1. Uydu servisi ücretlerinin çoğunun sorun çıkartmayan durumlardan kaynaklandığı,
  2. Basit sorunların yüksek ücretler karşılığında servis edildiği,
  3. Müşterilerinin yetenekleri ile çözüme kavuşturulan sorunların varlığı,
  4. İşletmesiz uydu hizmeti veren kişilerin varlığı,
  5. İyi bir hizmet almak isteyenlere örnek olması.

İşte bu nedenlerle böyle bir projeyi de hayata geçirerek müşterilerine de değer verdiğini onların paralarına değil hizmet verdikleri kişilere bedel olarak almayı düşünmektedirler.

Uzun yılların tecrübesini sanal aleme taşımış olan servis212.com’un yakın zamanda yatırım alarak farklı konseptleri de bünyesine katmasıyla ilgili henüz açıklamalar kulağımıza gelmedi. İstanbul’da uydu servisi alanında teknolojik adımları sizlere ücretsiz sunarak hem bu sektör hem de müşteriler için güzel bir gelişme olarak değerlendirerek yeni gelecek olan haberler ile alakalı olarak siz değerleri dostlarımıza aktaracağımızı söylerek yazımızı sonlandıralım.


Like it? Share with your friends!

-1
admin

0 Comments