Saç Kesim Modelleri Neye Göre Tercih Edilmeli


0

Saç Kesim Modelleri Neye Göre Tercih Edilmeli

Saç kesimi modelleri, birbirinden farklı ve çok fazla şekilde bulunmaktadır. Bu modeller isteyen herkes tarafından tercih edilebilir. Fakat saç modelinin yüze uygunluğu da önemlidir. Özellikle kısa modellerde yüz hatlarının iyi olması ve yüz boyutunun geniş olmaması tercih edilir. Bunun için yüz şekline göre saç modeli tercih edilir.

Saç modelleri oldukça çok fazla çeşitlidir. Uzun modellerde katlı ya da düz modeller mevcutken kısa modellerde de katlı ve düz kesimler mevcuttur. Son yıllarda ise düz saç kesimi modadır. Küt saç modeli de denilmektedir. Bu modelin biraz daha değiştirilmesi ile Bob ve Lob modeller türemiştir. Bunun yanı sıra daha kısa modeller de mevcuttur. Saçların bir yanını kazıma gibi farklı tarda modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Bu modellerde bireylerin yüzlerinin daha minyon olması daha düzgün ve pürüzsüz olması önemlidir. Saçlar kısaldıkça yüz dikkat çekeceğinden yüzün düzgün ve güzel olması önemlidir.

Saç Kesim Modelleri

Saç kesim modellerinde her sene yeni model trend olmaktadır. Aynı şekilde modellerin yanı sıra yeni renkler de trend olmaktadır. Özellikle bazı saç kesim modelleri, her renk ile güzel durmaz. Özellikle katlı saçlarda ve açık tenlerde ombre modelleri tercih edilebilir. Ombre de son yılların en moda renklerindendir. Saçlarını kısa kestirip ombre yaptıran bayanlar oldukça dikkat çekmektedirler.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments