Özel Anaokullarında Verilen Eğitim


0

Özel Anaokulunda Verilen Eğitim

Bağcılar Anaokulu’nda 2-6 yaş grubundaki çocuklara kaliteli bir eğitim hizmeti sunulması amacıyla çalışmalar yürütülmektedir.

Bunlar, çocuklar ile yetişkinler arasındaki sözlü iletişim kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaları da kapsamaktadır. Öğretmenlere bu programlar kapsamında önemli işler düşmektedir.

Öğretmenlerin bilgi ve anlayış düzeyleri, küçük çocukların nasıl öğrenebilecekleri ile ilgili bilgiler, çocukların özel anaokulunda öğrendiklerinin evde nasıl desteklenebileceği, çocuklar arası ve yetişkinler ile çocuklar arasındaki çatışmaları öğretmenlerin nasıl çözümleyebileceği ile ilgili belli bir kalite standardı yakalamak çok önemlidir.bagcilar-anaokullari

Bağcılar Anaokulu Çalışma Prensipleri

MEB Bağcılar Anaokulu tüm bu konularda özel bir hassasiyet gösterir bu konular üzerine çalışmalarını titizlikle yürütür. Özel Anaokulu çok ciddi sorumlulukları öğretmenlerin ve yöneticilerin omuzlarına yüklemektedir.

Çocuklar hepimiz için çok önemli. Onların gelişimi ve topluma yararlı bireyler olarak aramıza katılımları da oldukça mühim.

Tüm bunları düşününce bu sorumluğu en kritik dönemlerinde, gelişime en açık ve en uygun oldukları ama aynı zamanda iyi değerlendirilmez ise bir daha ele geçmeyecek bir dönemde üstlenmek elbette çok büyük bir inanç ve azim istemektedir.

Bağcılar Anaokulu samimiyet, dürüstlük ve şeffaflık ilkeleriyle ve eğitimde kalite hedefiyle yola çıkmaktadır. Bağcılar Özel Anaokulu çağdaş, çalışkan, araştırmacı, yenilikçi, yaratıcı, kendini ifade etmekte zorlanmayan, sorgulayıcı ve sağlam kişilikli bireyler yetiştirmek amacı ile çocukların bu kritik dönemlerinde ailelere destek olmaktan mutluluk duymaktadır.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments