Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çarşamba , Ekim 23 2019
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Özel Anaokullarında Verilen Eğitim

Özel Anaokullarında Verilen Eğitim

Özel Anaokulunda Verilen Eğitim

Bağcılar Anaokulu’nda 2-6 yaş grubundaki çocuklara kaliteli bir eğitim hizmeti sunulması amacıyla çalışmalar yürütülmektedir.

Bunlar, çocuklar ile yetişkinler arasındaki sözlü iletişim kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaları da kapsamaktadır. Öğretmenlere bu programlar kapsamında önemli işler düşmektedir.

Öğretmenlerin bilgi ve anlayış düzeyleri, küçük çocukların nasıl öğrenebilecekleri ile ilgili bilgiler, çocukların özel anaokulunda öğrendiklerinin evde nasıl desteklenebileceği, çocuklar arası ve yetişkinler ile çocuklar arasındaki çatışmaları öğretmenlerin nasıl çözümleyebileceği ile ilgili belli bir kalite standardı yakalamak çok önemlidir.bagcilar-anaokullari

Bağcılar Anaokulu Çalışma Prensipleri

MEB Bağcılar Anaokulu tüm bu konularda özel bir hassasiyet gösterir bu konular üzerine çalışmalarını titizlikle yürütür. Özel Anaokulu çok ciddi sorumlulukları öğretmenlerin ve yöneticilerin omuzlarına yüklemektedir.

Çocuklar hepimiz için çok önemli. Onların gelişimi ve topluma yararlı bireyler olarak aramıza katılımları da oldukça mühim.

Tüm bunları düşününce bu sorumluğu en kritik dönemlerinde, gelişime en açık ve en uygun oldukları ama aynı zamanda iyi değerlendirilmez ise bir daha ele geçmeyecek bir dönemde üstlenmek elbette çok büyük bir inanç ve azim istemektedir.

Bağcılar Anaokulu samimiyet, dürüstlük ve şeffaflık ilkeleriyle ve eğitimde kalite hedefiyle yola çıkmaktadır. Bağcılar Özel Anaokulu çağdaş, çalışkan, araştırmacı, yenilikçi, yaratıcı, kendini ifade etmekte zorlanmayan, sorgulayıcı ve sağlam kişilikli bireyler yetiştirmek amacı ile çocukların bu kritik dönemlerinde ailelere destek olmaktan mutluluk duymaktadır.

Bir önceki yazımız olan İkizler Anaokulu başlıklı makalemizde bağcılar ilkizler anaokulu, Bağcılar’da bulunan diğer anaokulları ve İkizler Anaokulu hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Fatih Pimapen Tamiri

Teknoloji ve Güven Bir Arada Günümüzde nerdeyse artık illeri baz alacak olursak pimapensiz bir yapı ...

Bir cevap yazın