Nilesat Uydu Servisi


0

nilesat-uydu-servisiSuriye’deki savaşı Avrupa daki ülkeler izlememesi için ülkemizdeki Suriye kanallarını izlemeleri için 150 cm çapında 180 cm çapında çanak antenler kullanılmak zorundadır. Ülkemizde bulunan suriyeli vatandaşlar ülkelerindeki gelişmelerden haberdar olmak için veya orada ki yakınlarından haber alabilmek için ellerinde bulunan uydudan tarama yapmaktırlar fakat bir türlü ulaşamamaktadırlar.

Bunun nedeni uydularının uygun olmaması ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi yayının kısılmasıdır. Firmamız Nilesat uydu Servisi olarak müşterilerimize seyrettirmek için büyük çapa sahip uydu tavsiye ettirip firmamız tarafından sunulan nilesat uydu ve çanak anten sayesinde ülkelerindeki gelişmelerden an be an haberdar olabilirler.

Fiyat olarak diğer çanak antenlerden biraz daha pahalı olan bu sisteme sizlerde sahip olmak istiyorsanız nilesat uydu istediğinizi müşteri temsilcilerimize bildirerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere bu hizmeti sunarken müşterilerimiz nilsat ı izlemek istiyorlarsa bunu bildirip bizlerde gerekli detaylandırmayı yaparak sadece çanak anteninizi değiştirerek sizlere hizmet sunuyoruz.

Bu Nilsat uydularımızda siz değerli müşterilerimiz için 2 yıl GARANTİ hizmetimiz vardır. Siparişiniz verildiği anda servis hizmetimiz en yakındaki birimimize bildirilerek 30 ile 90 dk arasında sizlere en iyi nilsat hizmetini sunmak için bir telefon kadar yakınız.

Eğer nilesat uydu cihazınız var ise bizlerden sadece sinyal ayarlanması noktasında hizmet talep eden müşterilerimize de fark gözetmeksizin hizmetimizi hızlı bir şekilde sunuyoruz. Mutlaka eğer talebiniz nilsat uydu cihazı ise cihaz istiyorum ya da sinyal ayarı ise sinyal yapılmasını istiyorum diye nilesat müşteri temsilcimize bildiriniz.

Bu durumda sizlere kaliteli hizmet sunup sorununuzun çözüldüğünü göreceksiniz. Ve şunu da iddalı bir şekilde söylemekten kıvanç duyuyoruz.

“Referansımız müşterilerimizdir.”


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments