Nikahların Olmazsa Olmazı Nikah Şekerleri


0

nikah-sekeri-arabasi

Nikahların Olmazsa Olmazı Nikah Şekerleri

Evlilik hazırlıkları genç çiftler için hem yorucu hem de mutluluğa attıkları ilk adım olması hasebiyle tatlı bir güne hazırlık demektir… Bu dönemde çiftler belirli aralıklarda kurgusunu yaptıkları düğün hazırlıklarına düğüne 1 hafta kala hızlı bir şekilde çalışmalara başlarlar.

Bu kısa bir zaman dilimi içerisinde evlenecek çiftlerin gerek listesini yaptıkları gerekse listesiz yapacakları tüm hazırlıklarını tamamlamaları ve nikah şekeri, davetiye, gelinlik, düğün salonu, ufak tefek ev eşyaları, davetlilere dağıtılacak hediye gibi listelerini en şık şekilde yapmaları gerekiyor.

Fakat söz konusu nikah şekeri olduğunda eşlerin seçim yapmalarıda biraz zorlaşıyor. Çünkü bu nikah şekerini sadece kendileri için değilde bu özel günlerinde eşleri yalnız bırakmayan konuklarına ve dostlarına nikahlarından bir hatıra olarak kalacak olan bu nikah şekerleri her konuğa da birer teşekkür niteliğinde olduğundan önemlidir…

Bu nedenle çiftler nikah şekeri konusunda özenli bir tercih yapmak istediklerinden seçimlerinde biraz daha titiz davranabiliyorlar. Bu da tercih etmelerini biraz zorlaştırmaktadır.

Günümüzde ise bu tür nikah şekeri modellerinin çok fazla çeşitlilik göstermesi de çiftlerin tercih yapmalarını zorlaştırmakta ve seçmelerinde zorlanmalarını biraz daha zorlaştırmalarının bir başka sebebidir.

Hem nikah ya da düğün organizasyonları ile uyumlu bir şeker tasarımını seçmek istemeleri hem de ortaya çıkan temaya uygun bir model aramaları bazen günlerce nikah şekeri tasarımlarını incelemek zorunda kalmalarına neden olabiliyor.

Peki bu durumunu nerden biliyorsunuz derseniz sitemize giren müşteri profillerini inceleyerek yaş ve cinsiyet analizi yaptığımızda sitemizi ziyaret eden müşterilerimizin muhtemelen internet sitemiz olan nikah marketini sık kullanılanlara kaydederek tekrar tekrar ürünleri gözden geçirip en beğendikleri modellerinde resimlerini bilgisayarlarına kaydedip son olarak tercih edebilecekleri konuma getirip son kararı vererek nikah şekeri tercihi yaparak seçimlerini tamamlamaktadırlar.

Nikah şekeri çeşitliliği de değişen zevklere göre yola çıkan nikah şekeri üreticileride farklı modellemeler yapmalarına sebep olmaktadır.

Örneğin şeker yerine lavanta, yasemin, vb. bitkilerin kullanıldığı tasarımlar daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Bunların magnet olarak dizayn edildiği çeşitleri de mevcut olduğu gibi bu ürünlerin buzdolabı süsü olarakta kullanılabilen ve arkasında küçük bir mıknatısın bulunduğu çeşitler de artık tercih edilen nikah şekeri modelleri arasında yer alıyor…

Nikah şekeri çeşitleri olarak özel bir model isteyen müşterilerimize de uygun bulacakları modellerin olduğunu fakat bu tür  bir model tercihinde bulunacak olan çiftlerin diğer nikah şekerlerine oranla biraz daha yüksek ücret ödemeleri gerekebilir.

Daha orijinal bir nikah şekeri modelini seçenlerin siparişlerini çok daha erken bir tarihte vermeleri gerekiyor. Zira bu modellerin hazırlanması için günlerce beklemeniz gerekebilir.

Peki nikah şekeri siparişini ne zaman vermeliyiz sorusuna ise  nikah şekeri, bebek şekeri ve sünnet şekeri siparişlerinizin nikah tarihine yetişmesi ve yapılacak nikah şekeri malzemelerinde ise gelişigüzel yapılmaması için müşterilerimizin nikah şekeri siparişlerini son güne bırakmamaları gerektiğini unutmamalıdır…

Bu vesile ile nikah şekeri alacak müşterilerimize bu gününde bayram olması hasebiyle hem bayramlarını kutlar hem de ömür boyu mutluluklar dileriz.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments