Çanak Anten ve Uydu Servisi


0

Çanak Anten ve Uydu Servisi

Çanak Anten ve Uydu Servisi olarak istanbul’un adalardan tutunda bakırköy’e bakırköyden tutunda çatalcaya kadar 50’ye yakın ilçe ve semtine çanak anten ve uydu servisi hizmeti veriyoruz.

Bu süreçte sizlere bizleri tanıtan bir bilgi yazısı yazarak sizleri aydınlatmak istedik.

Firma Adı : Servis 212

Firma Sitesi : www.servis212.com

Firma E-mail : info@servis212.com

Firma Tel : 0212 474 00 34

Firma Hizmetleri : Uydu ve Televizyon Servisi, Bilgisayar ve Elektronik, Kamera ve Güvenlik, Klima ve Kombi Servisi, Elektrik Servisi, Görüntülü Diafon Sistemleri, Mobil Araç Kamerası, Asansör Arıza ve Bakımı, Firma İlgili Terimler:  Adalar Uydu Servisi, anten ayarı, anten kurulumu, anten montajı, bakım, bakımı, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bina uydu anten sistemleri, bireysel uydu çanak anteni ayarı, çanak ayarı, canak kurulumu, çanak montajı, dijitürk ayarı, dijitürk kurulum, dijitürk servisi, dsmart ayarı, dsmart kurulum, dsmart servisi, eutelsat ayarı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve montajı, hotbird ayarı, kurulum Servisi, kurulumu, merkezi uydu, merkezi uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu sistemleri, ortak anten sistemleri, türksat ayarı, türksat frekans ayarı, uydu alıcısı receiver satışı ve montajı, uydu anten sistemleri, uydu ayar, uydu ayar servisi, uydu çanak anten arızası, uydu çanak anten sistemleri, uydu montajı, uydu sistemleri, Adalar Uydu Servisi, Arnavutköy Uydu Servisi, Ataşehir Uydu Servisi, Avcılar Uydu Servisi, Bağcılar Uydu Servisi, Bahçelievler Uydu Servisi, Bakırköy Uydu Servisi, Başakşehir Uydu Servisi, Bayrampaşa Uydu Servisi, Beşiktaş Uydu Servisi, Beykoz Uydu Servisi, Beylikdüzü Uydu Servisi, Beyoğlu Uydu Servisi, Büyükçekmece Uydu Servisi, Çatalca Uydu Servisi, Çekmeköy Uydu Servisi, Esenler Uydu Servisi, Esenyurt Uydu Servisi, Eyüp Uydu Servisi, Fatih Uydu Servisi, Gaziosmanpaşa Uydu Servisi, Güngören Uydu Servisi, Kadıköy Uydu Servisi, Kağıthane Uydu Servisi, Kartal Uydu Servisi, Küçükçekmece Uydu Servisi, Maltepe Uydu Servisi, Merkez İlçe Uydu Servisi, Pendik Uydu Servisi, Sancaktepe Uydu Servisi, Sarıyer Uydu Servisi, Şile Uydu Servisi, Silivri Uydu Servisi, Şişli Uydu Servisi, Sultanbeyli Uydu Servisi, Sultangazi Uydu Servisi, Tuzla Uydu Servisi, Ümraniye Uydu Servisi Zeytinburnu Uydu Servisi, Üsküdar Uydu Servisi

Firma İlgili Resimleri :

Firma Çalışma Mantığı :

Firmamız olan servis 212 kurulduğu günden bu yana tek bir stretejisi olmuştur. O da “Kaliteli Hizmet ve Mutlu Müşteri”.

işte bu mantıkla yola çıkan firmamız bütün mutlu müşterileri ile aralıksız tüm istanbul a hizmet vermektedir. ve aralıksız şekilde uydu servisi ve çanak anten servisi isteyen müşterilerimize bu hizmeti de vermeye devam edecektir.

Bakın hizmet vermek her işletmeye göre farklıklık gösterse de bizlerle tanışmayan müşterilerimiz kaliteli uydu servisinin anlamını inanın anlayamaz. Bizler her müşterimizden yeni referans müşteriler alabilecek kadar kaliteli hizmet veriyoruz.

Yukarıda sizlere uydu hizmeti verdiğimiz bir kaç müşterimizin çanak anten ve uydu servisi örnekleri mevcuttur. İç tasarımdan tutunda dış kablolamaya kadar tek tek profesyonelce kurulumu yapılmış anten örnekleri göreceksiniz.

Dünya üzerinde bir kaç firmada ekonomiye bağlı olarak yaptıkları bu kaliteli hizmet anlayışını firmamız kurulduğu günden bu yana firma prensibi doğrultusunda hep hayata geçirmeyi başarmıştır.

Şimdi sizlere firmamızla çalışma ve çanak anten servisi yaptırmak için aşağıdaki resmi kullanarak teklif alabilirsiniz.

uydu-canak-anten-servisi-fiyat-teklifi

Son olarakta firmamız hakkında şubelerimizi ve telefon numaralarımızı detaylı görebileceğiniz bilgiyi verdikten sonra yazımızı sonlandıracağız.

E-Posta : bilgi@servis212.com

Telefon : // 0212 474 00 34 // 0 532 165 49 28 // 0553 570 61 70 // 0546 931 29 29 //

Merkez : Kazım Karabekir Mah. No : 63 Bağcılar/ İstanbul

Şube 1 : İstanbul Toptancılar Çarşısı 9. Ada No:27 İstoç/Bağcılar/İstanbul

 Şube 2 : Zeytinlik Mah. Dadyan Sok. No: 6 Bakırköy / İstanbul

Şube 3 : Yıldıztepe Mah. 38/1 sok. No : 27 Parseller Bağcılar/ İstanbul

Yukarıdaki adres bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments