Nikah Şekeri Fiyatları


0

nikah-sekeri-fiyatlari

Nikah şekeri fiyatlandırması bir çok etkene bağlı olarak değişmektedir. Nikah şekeri alırken aldığınız nikah şekerinin pahalı mı olduğu yoksa ucuz mu olduğunu anlayacağınız kısa ama anlamlı bir yazıyı sizlerle paylaşacağız.

Nikah şekeri üzerinde kullanılan malzemelere ve nikah şekeri biblosu olarak kullanılan objeye bağlı olarak fiyat değişikliği göstermektedir. Bunları maddeler halinde sıralayacak olursak;

Nikah Şekeri Fiyatına Etkileyen Faktörler

  • Nikah şekeri biblosu
  • Nikah şekeri süsleme malzemesi
  • Nikah şekeri işçiliği
  • Nikah şekeri kolay süslenmesi
  • Nikah şekeri firmasının insiyatifi

İşte maddeler halinde nikah şekeri fiyatına etki eden etmenleri sıraladık. Çünkü bazen bir müşterinin bile aklına acaba ben bu ürünü pahalıya mı aldım sorusunun bizde oluşturduğu o değişik duygu açısından sizlere bu konuyu derlemek istedik.

Diyelim ki 200 adet vosvos nikah şekeri arabası alıcaksınız. Sizlere bir maliyet hesabı yapacak olursak durumun ciddiyetini ve bizim bu konudaki hasssasiyetimizi anlamış olucaksınız.

Vosvos otomatik arabayı biblo olarak toptan alıyoruz ve her koliden renk renk çıkan vosvosların ana maliyetini hesaplıyoruz. Birim maliyetine ne kadar ettiğininde tespiti yapıldıktan sonra üzerinde hangi malzemelerle güzel görüntü elde ederiz onu hesaplıyoruz.

Üzerinde kullandığımız malzemelerin de fiyatlandırmasını yaptıktan sonra bütün kalem maliyetlerin üzerine işçilikte ilave ederek işlemi tamamlıyoruz.

Toplamda vosvos nikah şekeri 10.00 tl gibi çok cuzi bir karla satışa hazırlanıyor. Bu durumun nasıl işlediğini de anlattıktan sonra bu denli şeffaf bir anlayışa sahip olan nikah marketini sizlere tanıtalım.

Nikah Şekeri İnternet: www.nikahmarketi.com

Nikah Şekeri E-mail: nikahmarketi@hotmail.com

Nikah Şekeri sipariş Tel : 0554 432 22 22

Nikah Şekeri Kategorileri : nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri, nikah şekeri malzemeleri, çerçeveler, nikah şekeri kutuları, nikah şekeri tepsileri, nikah şekeri keseleri, nikah şekeri bibloları, sünnet şekeri bibloları, bebek şekeri bibloları, nikah şekeri makasları, nikah şekeri çeyiz sandığı

Nikah Şekeri Malzemeleri: cipso, lateks gül, lavanta, tül, tüy, silikon tabancası, karlı organze, uğur böceği, inci, nazar boncuğu, vb.

Sizlerde ihtiyacınız olan nikah şekerlerini almak istediğinizde sitemize uğrayarak sizler için profesyonelce çekilmiş olan nikah şekeri modellerimizden istifade edebilir nikah törenlerinizi bizim engin fikirlerle ortaya koyduğumuz modellerimizi alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek şey googleden bizlere ya nikah şekeri yazarak ya da nikah marketi yazarak ulaşmanız. Şimdilik bu kadar.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments