Perşembe , Haziran 30 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Nakliyat Esnasında Dikkat Edilecek Hususlar

Nakliyat Esnasında Dikkat Edilecek Hususlar

NAKLİYAT ESNASINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

nakliyat-tasimaciligiNakliyat, Türkiye’nin neresinde olursanız olun nakliyat ve nakliye hizmetlerinizi, tamamen %100 müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak yılların verdiği tecrübeyide harmanlayarak hizmet vermekteyiz.

Nakliyat sektörünün en büyük handikapı bu alanda işini bilen çok personelin olmamasıdır. Nakliyat firmamız yapılmasını istediğimiz işleri bizlerin talimatlarına göre nakliye-iconyapabilen, işini bilen kalifiye personelimizi gerek işletme içi rotasyonlar ve personel eğitimleri ile tamamen yetişmiş, alanında uzman kadro oluşturuyoruz.
Nakliyat kadromuzda yer alan personellerimizin hepsi; araç şöförlerimiz araç kullanımında, mobilyacı personelimiz mobilya alanında, taşıma işlemini yapan personelimiz ise taşıma alanında yıllarca tecrübeler edinmiş ve bu tecrübelerini En İyi Nakliye Firması olma yolunda basamak olarak kullanmaktadır.

SORUNSUZ NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZDİR

Nakliyat olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerimizden bahsedersek;

  1. Evden Eve Taşımacılık,
  2. Ofis Taşımacılığı,
  3. Parça Eşya Taşımacılığı,
  4. Depolama Hizmetleri,
  5. Askılı Tekstil Taşımacılığı,
  6. Piyano Nakliyesi,
  7. Fuar ve Stand Malzemeleri Nakliyesi,
  8. Temizlik ve sanitasyon

gibi çeşitli nakliyat alanlarında kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Nakliyat Firması İletişim : 0212 432 49 86 – 0532 641 88 13

kaliteli-nakliyatNakliyat esnasında profesyonel taşımacılık için öncelikli olarak taşıma kurallarına uyarak hareket etmek gerekmektedir. İyi bir nakliyat için en önemli unsur eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Nakliyat firmamız sizlere sorunsuz hizmet verebilmek için eşyalarınızın paketlemesi ve ambalajlanmasında köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanmaktayız.
Evinizin eşyalarında gruplarına göre yemek odası ve yatak odası gibi bu tip mobilyalarınıza göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yetkili personelimizce yerine getirilir.

NAKLİYAT ESNASINDA SİZLERE SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ ÖNCELİĞİMİZ SİZLERİN MEMNUNİYETİDİR.

Firmamızın adresi olan www.dengenakliyat.com u ziyaret ederek kaliteli nakliyat firması ile tanışma fırsatı yakalabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nakliyat başlıklı makalemizde Evden Eve Nakliyat Nedir, Nakliyat ve Nakliyat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır? Gündelik koşturma içinde tuvalet tıkanıklığı sorunu hem hiç beklenmeyen hem de ...

Bir cevap yazın