Nakliyat Esnasında Dikkat Edilecek Hususlar


0

NAKLİYAT ESNASINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

nakliyat-tasimaciligiNakliyat, Türkiye’nin neresinde olursanız olun nakliyat ve nakliye hizmetlerinizi, tamamen %100 müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak yılların verdiği tecrübeyide harmanlayarak hizmet vermekteyiz.

Nakliyat sektörünün en büyük handikapı bu alanda işini bilen çok personelin olmamasıdır. Nakliyat firmamız yapılmasını istediğimiz işleri bizlerin talimatlarına göre nakliye-iconyapabilen, işini bilen kalifiye personelimizi gerek işletme içi rotasyonlar ve personel eğitimleri ile tamamen yetişmiş, alanında uzman kadro oluşturuyoruz.
Nakliyat kadromuzda yer alan personellerimizin hepsi; araç şöförlerimiz araç kullanımında, mobilyacı personelimiz mobilya alanında, taşıma işlemini yapan personelimiz ise taşıma alanında yıllarca tecrübeler edinmiş ve bu tecrübelerini En İyi Nakliye Firması olma yolunda basamak olarak kullanmaktadır.

SORUNSUZ NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZDİR

Nakliyat olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerimizden bahsedersek;

  1. Evden Eve Taşımacılık,
  2. Ofis Taşımacılığı,
  3. Parça Eşya Taşımacılığı,
  4. Depolama Hizmetleri,
  5. Askılı Tekstil Taşımacılığı,
  6. Piyano Nakliyesi,
  7. Fuar ve Stand Malzemeleri Nakliyesi,
  8. Temizlik ve sanitasyon

gibi çeşitli nakliyat alanlarında kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Nakliyat Firması İletişim : 0212 432 49 86 – 0532 641 88 13

kaliteli-nakliyatNakliyat esnasında profesyonel taşımacılık için öncelikli olarak taşıma kurallarına uyarak hareket etmek gerekmektedir. İyi bir nakliyat için en önemli unsur eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Nakliyat firmamız sizlere sorunsuz hizmet verebilmek için eşyalarınızın paketlemesi ve ambalajlanmasında köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanmaktayız.
Evinizin eşyalarında gruplarına göre yemek odası ve yatak odası gibi bu tip mobilyalarınıza göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yetkili personelimizce yerine getirilir.

NAKLİYAT ESNASINDA SİZLERE SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ ÖNCELİĞİMİZ SİZLERİN MEMNUNİYETİDİR.

Firmamızın adresi olan www.dengenakliyat.com u ziyaret ederek kaliteli nakliyat firması ile tanışma fırsatı yakalabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments