Kırmadan Tıkanıklık Açma


0

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Yapıların gider borularında kullanıcı hatalarından veya tesisat sorunlarından dolayı tıkanıklık problemleri oluşmaktadır. Lavabo veya tuvalet gider borularında oluşacak tıkanıklıklar ilk zamanlarda koku ile başlayacak ve bir süre sonra da sular gitmeyecek ve pislikler geri tepecektir. Gelişen tesisat teknolojisi ve cihazları sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemleri uygulanmaktadır.

Tıkanıklı açma için ihtiyaçlar nasıl hasıl olduysa o işi çözümleme için gerekli bütün ekipman ve teknolojik aletler firma bünyemizde mevcuttur. Bu yüzden gözleriniz kapalı bir şekilde firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Kameralı görüntüleme sistemleri ve tıkanıklık açma robotları ile uygulanacak olan kırmadan tıkanıklık açma işlemlerinde öncelikle kameralı cihazlar ile boruların içi görüntülenecek ve ne gibi sorunlardan dolayı tıkanıklık oluştuğu belirlenecektir. Ayrıca tıkanıklığı oluşturan maddeler de görülecek ve bu maddeler giderilmesi için en uygun çalışma yolu saptanacaktır.

Kameralı cihazlarımızla tıkanıklık açma işlemlerini artık merak etmeniz gerekmemektedir. Çünkü firmamız daha yakın zamanda yurtdışından getirdiği kameralı termal tıkanıklık açma cihazı ile artık bu işlemleri istanbul’da daha kolay hale getirmiştir. Kapı kapı dolaşıp kim bu işi daha iyi yapar diye merak etmenize gerek kalmadı sadece bizleri arayıp servis talep etmeniz gerekmektedir.

Birçok açıdan farklı bir işlem kalitesi sunacak olan kırmadan tıkanıklık açma işlemlerinde tıkanıklık açma robotları boru içerisine gönderilir ve sonrasında da boru içerisindeki tüm pislikler parçalanır ve en ufak hale getirilerek borulardan geçmesi sağlanır. Bu işlemler sırasında lavabo ve klozet çevresinde hiçbir yer kırılmamakta ve bu işlemler oldukça kısa sürelerde işlemler sonlanacaktır.

Boruların içleri işlem sonrasında da görüntülenecek ve son derece de kaliteli bir işlem uygulandığı görülmüş olacaktır. Birçok açıdan farklılık sunan ve her zaman için de en avantajlı tıkanıklık açma işlemi olan kanal tıkanıklığı açma işlemlerinde inşaat durumları oluşmadığı için hem zaman yönünden avantaj sağlamakta hem de diğer işlemlere göre daha uygun fiyatlara mal olmaktadır.

Eğer tıkanıklık konusu tuvalet tıkanıklığı ise yine konu başlığı hiç farketmeden firmamız yine aynı yöntemler ile sizlere profesyonel çözümler sunarak diğer firmalar gibi yetersiz işleri geride bırakmaktadır.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments