İstanbul Böcek İlaçlama Servisi


0

istanbul-ilaclamaİstanbul Böcek ilaçlama

istanbul-ilaclamaÖzellikle İstanbul merkezli ilaçlama hizmeti veren firmamızın neden istanbul merkezli çalışma yaptığını, ilaçlama yaparken dikkat ettiğimiz hususları, böcek türleri, haşere türleri ve bunlarla mücadele yöntemlerimizi, ilaçlama yapmak için kullandığımız karışımlarımızın böcek türüne özel Sağlık Bakanlığı onaylı olduğuna gibi bir çok konuda siz değerli müşterilerimize bilgiler aktaracağız.

Özellikle istanbul gibi metropol şehirlerde artan böcek şikayetlerine profesyonel bakış açımızla değerlendirip sizlere bu süreçlerinizde sıfır sıkıntılı hizmet verdiğimizi de aktararak neden bu artış eğilimistanbul-karinca-ilaclama-firmasii görüldüğüne dair veriler sunacağız.

İstanbul’da 2000’li yıllara kadar yerleşim ve nufus oranlarına baktığımızda henüz bir yoğunluk patlaması yaşanmamaktaydı. Öyleki bazı ilçeler vardı ki 3000-5000 nufusa sahiptiler ver çevrenin ağaç, çimenlik alanları fazla idi. Bu ilçelerden Bağcılar’ı baz alarak sizlere yaşanan gelişimde yoğunluktan bahsedecek olursak, 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe konumunu alan bir kaç köyden oluşmaktaydı. İlçe oluşuyla birlikte Bağcılar bu dönemden sonra iç göç patlamasıyla düzensiz bir büyüme yaşadı. Yoğunluğun en fazla olduğu ilçe olarak Bağcılar, bu düzensiz yoğunluk artışıyla paralel olarak bir çok sorunu da beraberinde getirmiştir. Böcek ve haşerelerin doğal ortamlarını katlederek oluşturulan büyük bina ve sitelerle onlara rahatça gezecek ve yuva kuracak akrep-ilaclama-hizmetiyaşam alanları kalmadı. Onlarda doğal olarak istanbul böcek ilaçlama gibi bir sektörün doğuşuna neden oldular. Gelelim bu böcek artışıyla beraber marketlerde bile satılan haşere ilaçlarına veya böcek ilaçlarına. Uyanık girişimciler sayesinde böcekler ile mücadele konusunda geliştirilen bir kaç metod ile yüzeysel anlamda haşerelerle kontrol edilmesi noktasında ilaçlar çıkartılıp market ve bakkallarda satılarak geçici korunma yöntemleri sunuldu. Fakat bu yeterli gelmediği aşikar ortadadır. Çünkü her ilaç her böcek türüne etki etmemekle birlikte bazen de onların bu ilaçlar noktasında bağışıklık kazanmasına sebebiyet vererek zarar verme oranlarını artırdı. Bir nevi mutasyonel değişikliklere sebebiyet verdi.

Böcek türüne özel sunduğumuz karışımlarımız ile İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetini Uygun Fiyatlarla Alırsınız.

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) hazırlamış olduğu 2013 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) Nüfus Sayımı Sonuçlarına göre İstanbul’un Toplam Nüfusu 14.160.467 kişidir.  2013 yılı verilerine göre incelendiğinde en yüksek nüfusa sahip ilçesi Bağcılar, en az nüfusa sahip ilçesi de Adalar’dır

Birde bu ilçelerin yoğunluklarını büyük şehir belediyesi verileriyle sizlere aktaralım…

İlçeler  Nüfus
Adalar 16.166
Arnavutköy 215.531
Ataşehir 405.974
Avcılar 407.240
Bağcılar 752.250
Bahçelievler 602.931
Bakırköy 220.974
Başakşehir 333.047
Bayrampaşa 269.677
Beşiktaş 186.570
Beykoz 248.056
Beylikdüzü 244.760
Beyoğlu 245.219
Büyükçekmece 211.000
Çatalca 65.811
Çekmeköy 207.476
Esenler 461.621
Esenyurt 624.733
Eyüp 361.531
Fatih 425.875
Gaziosmanpaşa 495.006
Güngören 306.854
Kadıköy 506.293
Kağıthane 428.755
Kartal 447.110
Küçükçekmece 740.090
Maltepe 471.059
Pendik 646.375
Sancaktepe 304.406
Sarıyer 335.598
Silivri 155.923
Sultanbeyli 309.347
Sultangazi 505.190
Şile 31.718
Şişli 274.420
Tuzla 208.807
Ümraniye 660.125
Üsküdar 534.636
Zeytinburnu 292.313

Farklı bir başka husus ise böcek türlerinin bariz özelliklerinden olan ve içgüdüsel olarak hissetikleri anormal ve ölüm durumlarında yumurtalıklarında pire-ilaclama-hizmetitaşımış oldukları yavru haşereleri hemen uygun ortama bırakarak onların hayata başlamasını hızlandırmaktadır. Bir olan böcek türü yanlış yapılan uygulamalar sayesinde 20 ye 50’ye çıkabilmektedir. Bu işleme kötü doktor candan, kötü imam ise imandan eder deyimi ile eşdeğer nitelik taşıdığını düşünmekteyiz. Önemli olan böceklerin yavrulama süreçlerini, böcek türlerinin yaşam koşullarının ne olduğunu, ve ilaçlama yapılacak haşere türüne uygun ilaçlama karışımlarını uygun ayarda profesyonelce kullanabilmektir. Eğer yanlış uygulama yaptıysanız gerçekten başınız belada olabilir ve bu durumlarda 3’e 5’e bakmadan en yakınınızdaki kaliteli böcek ilaçlama firmaları ile çalışmaya başlayın.

Böcek ilaçlaması yapılacak cinsin önemli oluşunun başka bir özelliği de böcek eğer yumurtalama döneminde ise ve siz bu dönemde ilaçlama yaptıysanız bilinçsiz bir şekilde o yumurtalar ilaçlarınıza karşı bağışıklık kazanacak ve ilaçlamanız artık etki etmeyecektir. Bu yüzden iyi bir ilaçlama firması ile çalışmanız çok önem taşımaktadır.

Artık günümüzde teknolojinin gelişmesi ile doğru karışımlı ilaçlar ve bunları kullanabileceğiniz hassas cihazla ile böceklerinizi tamamen ortadan kaldırıyor sizlere sorunsuz, böceksiz günler teslim ediyoruz. Gelişmiş cihazlarımız ve etkili ilaçlama yöntemlerimizin varlığı ile sizlere kokulu ilaçlama kene-ilaclama-hizmetiyapıyoruz ki bu ilaçlama türünde evinizdeki ortalıklarda gezen eşyalarınızı toparlamanız, gıdalarınızı saklamanız, evin ortasındaki halılarınızı toparlamanızı öneriyoruz ve 3 saat evden uzaklaşmanızla tamamen haşerelerden sizleri kurtarıyoruz. Başka bir teknolojimiz olan kokusuz ilaçlama ile de evden çıkmanıza gerek kalmadan sorunsuz şekilde kokusuz ilaçlama yöntemizi uyguluyor ve sizleri yine hak ettiğiniz haşeresiz bir yaşam alanı sunarak hizmet veriyoruz.

Siz de evinizdeki böceklerden kurtulmak için kokusuz ilaçlama veya diğer ilaçlama yöntemleri için mutlaka istanbul ilaçlama‘yı seçmelisiniz.

Şimdi sizlere hizmetini verdiğimiz böcek ilaçlama hizmetlerimizi bahsettiğimiz gibi mücadelesini verdiğimiz böcek ve haşerelerin neler olduğunu ve o böceklerin temel özelliklerinden de bahsederek yazımızı sonlandıralım. Sizlere bahsedeceğimiz böcek ve haşerelerin başında; hamamböceği, tahta kurusu, pire, bit, mite, tespih böceği, sivrisinek, karaböcek, güve, akrep, karınca, çiyan, fare, karaböcek gibi türler gelmektedir.

İlaçlamasını Yaptığımız Böcek Türleri

HAMAMBÖCEĞİ  İLAÇLAMA SERVİSİ

Hamam böceği güçlü ayakları sayesinde günde  4-5 km yol katedebilirler ve taşıdıkları mikrobu evinizin her yerine yayabilirler. Bilinen bir çok türü olmasına karşın ülkemizde Amerikan Hamamböceği ve Oryantal Hamamböceği türleri mevcuttur.

TAHTA KURUSU İLAÇLAMA SERVİSİ

Tahta kurusu bir çok haşere beslenme çeşidi gibi kan ile beslenirler ve taşıdıkları mikrobu kan yoluyla kolayca bulaştırabilirler.

PİRE İLAÇLAMA SERVİSİ

Pire de kan emme yoluyla beslenme türüne sahip bir haşere türü olmakla birlikte zıplama özellikleri sayesinde kolayca yer değişikliği yapabilmektedirler.

BİT İLAÇLAMA SERVİSİ

Bit kendilerine besin kaynağı seçerler ve onları ısırma yöntemi ile kanlarını emerler böylece yaşamlarını sürdürürler. Bir çok çeşitleri mevcuttur.

TESPİH BÖCEĞİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Tespih böceği tespih tanelerine benzemesinden ötürü ismine tespih böceği denilmiş hastalık bulaştırma noktasında beslenme yönteminden dolayı bulaştırmaktadır.

KARASİNEK İLAÇLAMA SERVİSİ

Karasinek ortamlardaki pis ve mikrobu kanatlı olmaları sayesinde ayakları ile kolayca ortalığa taşımaktadırlar. Sinek ile kıyasla daha büyük olup her yerde karşımıza çıkmaktadır.

SİVRİSİNEK İLAÇLAMA SERVİSİ

Sivrisinek bulunan iğneleri sayesinde kolayca vucutlarının 3 5 katı kanınızı emerler ve ruhunuz duymaz. Böylece sahip oldukları mikrobu vucudumuza kan yolu ile taşırlar.

GÜVE İLAÇLAMA SERVİSİ

Güve cinsini yıllardır kelebeğe benzetip durduğumuz genelde kuru bakliyatta yaşam alanı olan böcek türüdür.

AKREP İLAÇLAMA SERVİSİ

Akrep cinsi hareketsizliği ve sinsiliğiyle bilinen zararlı haşere türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Zehirli oluşu ile tehlikeli cinstir.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Gümüşböceği un ve türlü yerleri yaşam alanları seçerek mikropları gıdalara bulaştırarak süreçlerini yerine getirirler.

ÇIYAN İLAÇLAMA SERVİSİ

Çiyanlar da kırkayaklara benzerlik göstermeleri ile bilinirler ve zehirli olmaları nedeniyle kendilerini zararda gördüklerinde ısırarak zarar vermektedirler.

FARE İLAÇLAMA SERVİSİ

Fareler ev, lağım ve çatı gibi çeşitleri olmakla birlikte yiyeceklerimize dadanan pis haşere türüdür. Taşıdıkları tifo, kolera gibi hastalıkları bulaştırarak ölüme sebebiyet verebilirler.

kirkayak-ilaclama-hizmetiKENE İLAÇLAMA SERVİSİ

Keneler insan ve hayvanları yiyecek olarak seçerek onların kanıyla beslenen baş ve gövdesi bütün olan haşerelerdir. Isırdıklarında sökmeye çalıştığınızda kafası koparsa kusarlar ve ölüme yol açarlar. Dikkatli olunması gereken haşere ve böcek türüdür.

KARA FATMA İLAÇLAMA SERVİSİ

Karafatma taşımış olduğu pisliği ve mikrobu bulaştırmasıyla bilinen çok eskilere dayanan varlığıyla evimizde gıdalarımızla beslenen zararlı böcek türüdür. Ayakları ile kilometrelerce yol katederek sahip oldukları mikrobu bulaştırmada ustadırlar.

Bütün böcek ve haşere türünü açıklamaya gerek kalmaksızın sizlere yüzeysel olarak evlerimizde, ofislerimizde, toplu yaşam yerlerinde karşılaşabileceğiniz türleri açıkladık. Bu canlılar bazen ölümle sonuçlanan bazen ise yüzeysel sebebiyet verdikleri rahatsızlıklardan dolayı bu işin ehli olan istanbul böcek ilaçlama firması ile çalışmanız gerekmektedir.

İstanbul İlaçlama Olarak Sizlere 7/24 Garantili İlaçlama Hizmeti Sunuyoruz

Böcek türlerini bu denli tanıyan ve mühendisleri aracılığıyla yaptırdığı özel türe göre ilaçları sayesinde tamamen sizleri bu zararlı türlerden kurtaracaktır. Hemen yetkili ve profesyonel hizmetimiz ile tanışmak için www.istanbulilaclama.biz firmamızla irtibata geçiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firma Bilgileri

Firma Adı: İstanbul İlaçlama

Firma Ünvanı : Vatan Grup İlaçlama

Firma Adresi :

Avrupa Merkez : İnönü Mahallesi, 30/7 A Sokak. No: 41 Bağcılar /İstanbul
Avrupa Şube 1  : İstanbul Toptancılar Çarşısı 22. Ada No:10 İstoç/Bağcılar/İstanbul

Anadolu Merkez : Şerifali mahallesi Balaban Sk. No: 105 Ümraniye / İstanbul

Firma Telefon Numaraları :

Telefon : 0212 434 34 99
Gsm 1 : 0532 170 48 50
Gsm 2 : 0539 489 42 07
Anadolu Gsm : 0538 965 74 86

Firma Web Sitesi : www.istanbulilaclama.biz

Firma E-mail Adresi : info@istanbulilaclama.biz

Firma Lokasyonu : İstanbul

Firma Hizmetleri : böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, ev ilaçlama, ofis ilaçlama, apartman ilaçlama, istanbul ilaçlama, jel ilaçlama vb.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments