Bağcılar Anaokulu


0

Bağcılar anaokulu ile alakalı sizlere derlediğimiz bir yazımızı paylaşarak uzun aradan sonra bir tanıtım yapalım dedik. Bağcılar’da anaokulu denilince tabiki hem görsel olarak hem de çocuklarımızı güvenle kaydettirebileceğimiz anaokulu olan ilkizler anaokulundan bahsedeceğiz.

İlkizler anaokulu bağcılar son durak tramway istasyonunun hemen yanı başında olması dolayısıyla ulaşımının kolaylığı, hem 2 adet geniş bahçesinin olması dolayısıyla çocuklarımızın havadar ortamlarda eğitim görmesi gibi bir çok artı durumları nedeniyle bağcılarda anaokulu denilince artık aklınıza ilkizler gelmelidir diyoruz.bagcilar-da-anaokulu

Bağcılar Anaokuluna Merkez Mahallesi 3. Sokak No: 31 Bağcılar – İstanbul adresi ile kolayca ulaşabileceğiniz gibi Telefon: 0212 434 41 66 nolu telefon ile de kolayca arama yaparak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ulaşımının kolaylığı, geniş bahçeleri en büyük artılarının olmasıyla bittiğini sanabiliriz fakat ilkizlerde bir de bu işin eğitim ayağı mevcuttur. Bağcılar anaokulu denildiğinde neden ilkizlerden bahsedildiği sadece dış ortam değil içeride alanında uzman eğitimcilerinin varlığı, anaokuluna servis ile ulaşımın olduğu, eğitim ve öğretim noktasında ise kendi materyalleri ile çocuklarınıza her türlü bilgiyi tam aktarmaktadırlar.

İlkizler anaokulunda okul işleyişi ile ilgili yer alan prosedürleri sitesi aracılığıyla da kolayca öğrenebileceğiniz gibi kısaca söz etmek gerekirse; okula kayıt süreçleri, devamsızlık ve geç kalma, sağlık uygulamalari ve yemek sisteminden bahsedilmektedir. Yine ilkizler anaokulu için bir başka önem ve ehemniyetle üzerinde durduğu konuların başında gelen çocuklarımızın güvenliği konusuda bir hayli ciddiye alınarak yapıldığı görülmektedir. Bu hususta bağcılar anaokulu öğrencilerin okul sonrası teslim konusunda bu durumu şu metinle izah etmektedir. “Güvenlik anlayışımızın önemli kurallarından biri de öğrencinin teslim edileceği kişilerle ilgilidir. Öğrenci, ancak velisi tarafından daha önce kurum yetkililerine açık kimlikleri bildirilmiş ve teslim edilebileceğine dair veli muvafakat namesi bulunan kişilere teslim edilir.” Görüldüğü üzere güvenliğin de en üst düzeyde olması ilkizleri bir kez daha ön plana çıkarmaktadır.

Bağcılar anaokulu olarak verilen hizmetler arasında;

 • Davranış Dersleri
 • Değerler Eğitimi
 • Jimnastik Dersleri
 • Satranç Dersleri
 • İngilizce Dersleri
 • Drama Dersleri
 • Resim Dersleri
 • Müzik Dersleri
 • Akıl ve Zeka Eğitimi
 • Mental Aritmatik
 • Montessori Eğitimi

dersleri yer almaktadır. En basit ifadeyle sizlere değerler eğitimini sizlere açıklayacak olursak değerler eğitimi ile; Günümüzü ele alacak olursak sosyal süreçlerdeki değişimin değerler üzerindeki etkisi geleneksel değerlerden çok küreselleşen çağa ait değerlerin daha kabul görür olmasıdır, biz değerinin yerini ben olgusunun alması ya da teknolojik gelişimin bir katkısı olarak erişebileceğimiz sosyal çevrenin ailemiz dışına taşmasıyla artık ailenin, çocukların değer sisteminin gelişmesindeki etkisi, eskiye göre daha azalmaktadır. Peki bizler  değerlerin yaşatılması ve taşınmasında daha az rol alıyorsak bu payı arttırmak için neler yapmalıyız?” diye açıklama yapılarak ifade açıklanmaktadır.bagcilar-anaokulu

Sizlerde 7/24 güvenli anaokulu arayışınızı hem kalite hem de çocuklarınızın eğlenerek hayata atılımına ihtiyaç duyuyorsanız hemen bağcılar anaokulu olan ilkizler’i ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bağcılar’da bulunan anaokulu olarak en gözde ve en revaçta olan ilkizler bu hakimiyetini de bırakmayı düşünmediği aşikardır. Kuruluşu ile amaçladığı hedeflerini her zaman başarmış bir anaokulu olan ilkizler siz değerli öğrenci velilerine okulumuza gelmeden karar vermeyin demektedir.

Ayrıca bağcılar anaokulu olarak M.E.B onaylı en gözde anaokulu olmamızla da verdiğimiz bütün eğitimlerimizin meb müfredatına uygun bir şekilde verildği ve eğitmenlerimizin tamamı çocuk gelişimi mezunu oluşuyla da kalitemizi ıspatlamış bulunmaktayız.

Sizlerde eğer başarılı bir gelecek inşaa etmek istiyorsanız hemen İlkizler Anaokulu Bağcılar‘a gelmelisiniz.

Bağcılar Anaokulu Görselleri


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments