Çarşamba , Ekim 27 2021
Son Haberler
Anasayfa / Ana Sayfa / İnsan Yaşamına Dair

İnsan Yaşamına Dair

bazen-hayatHayat öyle garip ki bazen sabahlara kadar düşünseniz anlam veremezsiniz. Bazende 10 sn ‘de anlarsınız yüzündeki maskeli dünyayı. Bu yaşam döngüsü öylesine nahoş ki bir  adım ötesine gittiğinizde farklı bir dünya az bir şey beriye geldiğinizde başka bir dünya çıkar karşınıza.

Burada önemli olan bu hayattaki denge temellerini hiçbir şekilde sarsmamanız. Çünkü dengede uzun yıllar önce bir resimde gördüğüm şeyi aklıma getirdi tayyülümde. Az bir adımda duran esaretten kurtuluş hayali ama kendisinin özgürlüğünde karşısındaki eşinin hayata veda edişi yatmaktaydı. En güzeli beklemek belkide bunun adı.

Bugün böylesine karamsar şeyler karalamamda kimse bu adam delirdi demesini istemem fakat bakışında zerre artniyet aramadığım insanların hep bana karşı bir ihanet düşüncesi karşıma çıkınca bugün ne internet sitesi ne google seo ne de nikah şekeri aklıma geldi. Aklımda sadece karalamak karalamak karamalamak varken zaten olmazdı da.

Hergün telefonumu onlarcası arar. Hepsinin bir derdi vardır. Kimisi sitesine seo yaptırcaktır. Kimisi şu işe bir el at diyecektir. Kimisi de cebimde 3 kuruşa göz dikmiştir.

Hayatım her bu karşılıksız çıkar ilişkisi ile çepe çevre çevrilmiş yukarıda bahsettiğim bir adım bile ötesine gidemedi malesef yıllar yılı.

Eticaretist.com da aylardır google seo ‘ya dair bilgiler paylaşmakta bazen kendi sitelerimin reklamını yapmakta bazende arkadaşlarımıza destek niteliğinde paylaşımlar yapmaktaydım. Bugün ise nikah şekeri diye kazanç kapısı eylediğimiz sitemizi de es geçerek size manen duygu yüklü ama ederde paha etmez bir yazı yazdık işte.

Kimisi okur ağlarken bile reklamı nasıl yaptığımı sezer kurnazcasından, kimisi de kendine paha biçer bu çocuk harbi çözmüş olayı diyerek.

Hadi o halde siz kalın sağlıcakla biz devam edelim yolumuza.

Bir önceki yazımız olan Son Çıkan Telefonlar başlıklı makalemizde 2015 model telefon markaları, iphone s6 çıkışı ve Son Çıkan Telefonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Depresyonun Nedenleri Nelerdir

Depresyonun Nedenleri Nelerdir ? Depresyon, bireylerin bazı zamanlarda içine düştükleri kötü bir ruh halidir. Bu ...

Bir cevap yazın