Farklı Seo Teknikleri


0

Farklı seo teknikleriyle bugün sizlere bir takım bilgiler sunacağız. Bayramın arifesinde sizlere bayram harçlığı niteliğinde olan çok değil bir kaç ip ucu ile bu makalemizi sonlandıralım dedik.

Farklı seo teknikleri başlığıyla hep karşınıza bir takım bilgiler makaleler çıktığı kesindir. Fakat bugün sizlere öyle açıklamalar yapacağız ki zaten bunları biliyor olacaksınız.farkli-seo-teknikleri

3 Farklı Seo Teknikleri Sizlerle

1- Müşteri odaklı olun : Web sitenizde ister blog yayınları yapın isterseniz herhangi bir ürün satış siteniz olsun hepsini müşterilerin girdiğinde kolayca faydalanabileceği tarzda olsun.

2- Sitenize blog kurun : web siteniz için özellikle sık sık anasayfanız değişmeyen tipte bir site ise www.siteismi.com/blog adında bir blog klasörü oluşturarak içerisine google dostu wordpress blog kurarak güncel yayınlarınızı buradan yayınlayarak zirveye oturabilirsiniz.

3- Özgün ve mobil site : Web siteniz günümüzde google amcanın değer verdiği mobil tasarıma yani responsive web özellikli olmasına dikkat edin ve web sitenizde az olsun yalnız özgün içerik olmasına dikkat ediniz. Eğer gizli taramalarında sitenizle alakalı copy paste yapılmış bu sitede imajı bulursa inanın yavaş yavaş özgün yazarak kazandığınız yolu günlerce google gözündeki kötü imajınızı yok etmeye çalışarak zaten otomatik harcarsınız.

iyi bir seo sabır ürünüdür.

İşte aleni bir şekilde sizlere google’de 3 ana başlık ile nasıl yükselebileceğiniz izah ederek katkı sağlamaya çalıştık. Bu vesile ile 24.09.2015 perşembe günü olan Kurban Bayramınızıda en içten dileklerimizle kutlarım. iyi geceler dilerim.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments