2015 Temmuz Seo Teknikleri Nelerdir ?


0

2015 Temmuz Seo Teknikleri Nelerdir ?

Evet yine bir yıl daha geride kalırken 2015 de  devam eden 2016’ya devreden bir takım seo etkinlikleri vardır. Ve bu şekilde sizlere 2016 seo teknikleri olarak sizlere bir takım ip uçları vereceğiz.

2016 Seo Teknikleri Neler Olabilir ?

1- Yükselmek için rakiplerinizin analizi iyi yaparak onların eksik kaldığı yerleri doğru bir şekilde doldurunuz.

2- Kaliteli ama gerçekten kaliteli backlinkler alın.

3- Artık mobil telefonların veya cihazların gelişmesiyle sesli arama için uzun başlıklı metinler yazınız.

4- Sosyal medya gerçeğini kesinlikle unutmadan aktif olun ve şunu unutmayın yönetemeyeceğiniz facebook, twitter, pinterest, instagram gibi hesaplarınızı devamlı aktif ederek sitenize yeni ziyaretçiler çekmeye devam edin.

5- yine 2016’da ziyaretçilerinize sitenizde uzun süre geçirmenin planlarını yapın. Hiçbir şey yapamıyorsanız bir tanıtım videosu hazırlatarak onu izlerken sitede en az 5 dk geçirmelerini sağlayınız.

6- Sitenizde veya bloğunuzda yazdığınız yazılarınızı infografik, video, orjinal görseller, büyük renkl

i yazılar, maddeli metinler ile kalitenizi artırarak sitenize güç katınız.

2016-seo-uygulamalari

7- Artık sık sık güncellenen siteler artık üst sıralarda olacaktır. Bu demek oluyor ki sitenize bir çiçek edasıyla yaklaşıp ona gerekli özeni göstererek sıralamanızı 2016 yılında seo tekniği olarak sizlere verebileceklerimiz arasındadır.

Size çok değil 7 maddede 2016 yılı seo teknikleri nelerdir gibi sorunuza ana kemik niteliği taşıyacak ip uçları verdik. Eğer özellikle satış yaptığınız olmazsa olmaz bu 7 seo tekniğini mutlaka sitenizde uygulayın ve başarıyı yakalayın.

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments