En Süslü Nikah Şekeri


0

suslenmis-kugu-nikah-sekeriEn süslü nikah Şekeri denilince akla gelen marka nikah marketidir. Bu sözümüzü neden mi söylemekteyiz. Buyrun size açıklaması;

Daha önceleri başka bir sektör olan ıslak mendil sektöründe olan kurucularımızın fikir ve projelendirmesiyle ortaya çıkan nikah marketi kuruluşunda bu tarafa hızlı bir trend yakalamayı başarmıştır.

ilk kuruluş olarak öncelikli adımı var olan bütün nikah şekerlerinden farklı bir ürün gamı oluşturmak ve piyasa ne kadar nikah şekeri var ise bizim yapacaklarımız bu şekerlerden mutlaka farklı ve daha özgün olmalı idi.

Üretime başladık başlayalı yüzlerce çeşidi bünyesine katarak, müşterilerinden de gelen geri dönüşümleri profesyonelce değerlendirebilecek ekibe sahip olan firmamız en güzel şekilde ürüne dönüştürmeyi başarmıştır özgün fikirleri.

Daha da ileriye taşıma kararı alan nikah marketi var olan müşterilerini daima bilgilendirme mailleri atmak, yeni çıkan ürünleri potansiyel müşteri profilini değerlendirerek o müşteri grubuna göndererek alışveriş iştahını artırmak gibi projeleri de mevcuttur.

Doğum günü olan nikah şekeri alıcılarına doğum günlerinden birbirinden şık hediyeler göndermeyi planlayan nikah marketi birde müşterilerinden mutlaka sitemize üye olmaları gerekmektedir mesajı vermektedir.

Süslenmiş nikah şekerleri daha çok alıcı bulması hasebiyle firma olarak bu ürün grubuna daha çok özen göstermemiz gerektiğini bilerek sitemizden sipariş veren müşterilerimizin maillerine vermiş oldukları siparişlerle alakalı otomatik mail atarak yanlış siparişinde önüne geçmekteyiz.

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments