Perşembe , Ekim 28 2021
Son Haberler
Anasayfa / Ana Sayfa / Balıkesir Branda Tabela Yeniliyor

Balıkesir Branda Tabela Yeniliyor

balikesir-branda-tenteBalıkesir’de Branda, Tente, Şemsiye ve Pergole alanında faaliyet gösteren Can Branda tente ünvanıyla yeniliklerine devam ediyor.

Bugünün pazar olmasına rağmen reklam anlayışının bilince olan işletme sahibi İlhan Can devasa büyüklükteki tabelasını tam kadro olarak çalışarak işletmesinin üst kısmına takıyor.

Yaklaşık büyüklüğü 10 metreyi bulan dev tabelayı bütün personel takmaya çalışırken zorlandığını ve düşünün ki bu tabela bir işletme için neden bu kadar önemli.

Balıkesirde faaliyet gösteren Balıkesir Tabela firması Akon Tebela ve Reklam’ın yaptığı bu tabelayı Can Branda nın yenilikçi anlayışıyla birleştirerek vizyonuna vizyon katmaya devam etmektedir.

Can branda Kimdir?

Can branda başta Balıkesir merkez olmak üzere tüm ilçelere branda tente şemsiye ve pergole hizmeti veren 200 m2 alana kurulu işletmesiyle birbirinden şık dekoratif amaçlı ürünler sunarken bir yandanda diğer işletmelerin güneş yağmur ve su kaynaklı etkilerini en aza indirgeyerek müşterilerine hizmet vermektedir.

Yerli ve Avrupa kumaşları işlerinde kullanan firma 5 yıl solmazlık garantisi vermektedir.

Yine yeni yapmış oldukları tente ve diğer ürün gruplarında ise 1 yıl parça değişimi hizmetini de sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana aralıksız tanıtım ve reklam hizmetlerine devam eden Can Branda Tente firması sanırım çalışmalarına da ara vermeyecek gibi görülüyor.

 

Bir önceki yazımız olan Bağcılar Su Tesisatı Hizmetleri başlıklı makalemizde bağcılar su tesisat ve onarımı, bağcılar su tesisatı ve bağcılarda su tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Cam Balkon Tamiri

Cam Balkon Tamiri Balkonlar evlerin değişmez birer parçasıdır. Gerektiğinde günün yorgunluğunu atmak için kullanılan balkonlar ...

Bir cevap yazın