Denge Nakliyat 10. Yılında Kampanya Düzenledi


0

Denge Nakliyat 10. Yılında Kampanya Düzenledi

İstanbul Bağcılar’da nakliye ve depolama faaliyetlerini bir arada sunan denge nakliyat kuruluşunun 10’uncu yılına özel düzenlemiş olduğu çekiliş kampanyasında ödüller sahiplerini buldu.

Nakliyat ve Evden eve taşımacılık sektöründe hizmet kalitesinde zirvede olan denge nakliyat başarı ve güven unsurlarını bir arada sunarak İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasının köklü nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Denge nakliyat kuruluşunun 10. yılına mahsus gerçekleştirdiği 2016 yılı kış döneminde nakliye fiyatlarında kuruluşunun 10’uncu yılına özel % 20 nakliye indirimi düzenledi.

Nakliye Gizlilik ve Etik Kurallarımız

Nakliyat çalışmalarımızda en önemli prensiplerimiz ve etik kurallarımız:
  • Gizlilik,
  • Tam Bağımsızlık,
  • Güvenilirlik ve
  • Tarafsızlıktır.
Nakliye hizmetlerimiz olarak profesyonel, kaliteli ve kesinlikle bilimsel olarak hazırlanmakta ve siz değerli müşterilerimize özel olarak sunulmaktadır.

Sizlerle yaptığımız anlaşmalar neticesinde bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

gaziosmanpasa-nakliye-firmasi-iletisim

Nakliyat Yorumları

Böyle bir kampanya fırsatından haberim yoktu fakat internette araştırma yaparken bulduğum ve deneyime dayalı bilgiler içerdiğini anladığım denge nakliyat hakkındaki değerlendirmelerinde iki önemli noktayı “başarılı” buluyor ve kutluyorum.
1. Özellikle Nakliye çalışmalarının amaçlarını ele alırken, “Başarılı nakliye”yi öne çıkarmış ve bu benim açımdan nakliye gaziosmanpasa-nakliyat-hizmetisektörü için gelişmiş bir başarıdır.

2. “%100 müşteri memnuniyeti” gibi yeni bir kavramsal yaklaşımda bulunulmuş..
Elbette, “Denge Nakliyat” gibi sektörde yeni olmayan bir firma nakliye konusunu vurgulayarak değerlendirmesi önemli…

Nakliye‘de Uygun Fiyatlı olabileceğin pek çok şirket bulabilirsin. Ancak Denge Nakliyat’da anlamlı bir işin parçası olduğunu hissedersin.”

Stretejik yaklaşımımız gereği yaptığımız nakliye sürecinde müşterilerimizle ilişkilerimizde daima Denge’yi sağlamaktayız.

nakliyat-indirim-kampanyasi


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments