Değişken Rekabette Nikah Şekeri


0

Google pagerank dağıtmadı ama yaklaşık 2 aydır devamlı dalgalanma yaparak nikah şekeri sıralamasında nikahmarketi.com u devamlı yer değişikliği yapmaktadır. Nedeni bilinmez ama bu değişimlerin elbette bir anlamı vardır.

Bizler nikah marketi olarak kendimizce yakın zamanda google pagerank dağıtımı yapacak ve anlık dalgalanmalarla çalışan site ile çalışmayan sitenin farkını ortaya koymak istediğini düşünmekteyiz.

Peki gel gelelim neden bu kanıda olduğumuza.

Google sıralamasında nikah şekeri yazılınca aramalara 11. sırada olan nikah marketi bugün 17 sıraya geriledi. Fakat birden bu sıralamaya gerilemedi 14. sıraya düştü tekrar 12. sıraya çıktı ardından nikah şekeri malzemelerinde 11. sırada ve 12.sırada 2 adet link açtı ardından 4.sıraya kadar yükseldi. Derken nikah şekeri kelimesinde taa 17. sıraya geriledi.

peki google bu dalgalanma ile ne yapmaya çalıştığını pek anlamasakta biz yine aktif olarak tanıtımlarımıza devam edecek google hiç bizi yükseltmeyecek gibi doğal çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Nikah Şekeri bizim için önemli olduğu kadar bebek şekeri de önemli olduğu için birazda diğer kelimelerde aktif çalışmalarımız devam edecektir.

Şimdilik bu kadar kolay gelsin tüm çalışanlara.

Bahsettiğimiz değişikliği görmek isterseniz googleye nikah şekeri yazıp sitemiz olan www.nikahmarketi.com u incelemeniz yeterli olacaktır.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments