Cildinizi Her Mevsime Hazır Bulundurun


0

borvit-nanoCildinizi Her Mevsime Hazır Bulundurun

Kadınlar olarak bizlerin belkide en değer verdiğimiz şey dış bakım gelmektedir. Bunların içinde de cildimiz ilk sırayı alır giyim kuşam ise ikinci sırayı.

İşte piyasada bulunan cilt bakım önerileri veya cilt bakım için kullanılacak ürünler, hangi cilt tipinde ne tür çözümler kullanılır, mevsimlere göre hangi kur’u yapmalıyım gibi sorularınıza çözüm üretmek birde borvit jel olarakta bilinen 2014 yılının en çok satan cilt bakım jeli olarak piyasada bulunan nano borvit jel i tanıtmak ve satınalma yöntemini sizlere sunmak için bu yazımızı hazırladık.

Malumunuz bütün bayanlar için cildimizin herzaman yeni bir mevsime hazır olmasını isteriz. İşte mevsilsel değişikliklere uyum için işe cildimizi uygun maskelerle canlandırıp, ciltte bulunan kirli yüzeyden arındırmakla başlayalıyız.

Artık dünyada cerrahi operasyonların yanısıra alternatif tıba yani doğal yollarla çözüm bulmaya çözüm arayışları vardır. Diğer bir adı da  tamamlayıcı yöntem denilen alternatif tıba son zamanlarda epeyce ilgi artmış durumda. Çünkü dünyada artık artan hava kirliliği, hormonlu gıdalar, stres, cildimizin esnekliğine, sıkılığına, rengine ve sağlığımıza zarar verdiği muhakkaktır. İşte bu etkileri minimuma indirmek cildimize vereceği zararları azaltmak için gerekli önlemleri alırız hep bayanlar olarak. Şimdi hangi tip cilde sahibiz bunun kararına varalım. Buyrun..

CİLT TİPİNİZİ HANGİ TİP BUNU KEŞFEDİN;

Artık insanların gözü açılmış durumda fakat eskiden cilt bakımı adı altında piyasadaki bütün ürünleri kullanıp güzelleşileceği sanılmaktaydı. Bu da cildimizda büyük tahribatlara yol açmaktaydı.

Artık teknoloji gelişmiş bilgi çağınıda yaşıyor olmamız açısından doğru cilt tanısını bir dermatoloğun yapması en iyisidir. Fakat bu işi kendi başınıza da ufak bir testle öğrenmek de mümkündür.

Nasıl mı ???

İyice temizlenmiş yüzünüzü 10 avuç dolusu ılık suyla durulayıp kurulayın ve 40 dakika cildinizi bekletin. Ardından 40 dakika sonra yüzünüz gerilmeye başlıyorsa ya da solgun görünüyorsa; kuru bir cilde sahipsiniz demektir.

Eğer her yeri parlıyorsa, yağlıdır. Sadece alnınız, burnunuz ve çeneniz yani T bölgeniz parlıyorsa; karma cilt tipine sahipsiniz demektir. Cildiniz kolayca kızarıyorsa ve pullanmalar varsa; o zaman hassas olduğu anlaşılacaktır.

 

CİLDİNİZ İÇİN DOĞRU ÜRÜNÜ BULUN;

Derinlemesine bir cilt temizliği için su tek başına yeterli olmaz. Bunun için mutlaka temizleyici bir ürün kullanmalısınız. Kuru ve karma cilde sahipseniz; köpürmeyen formüllü kremler, sütler, losyonlar ve yağları kullanmayı deneyin.

Çünkü bu ürünlerde sürfaktan (köpürücü maddeler) en az miktardadır. Köpüren jeller ve derinlemesine temizleyici ürünlerdeyse sürfaktan oranı yüksektir ve bunlar da yağlı ciltler için idealdir.

Mesela evliliğiniz var ve yüzünüzde istemediğiniz lekeler mevcut. Ne yapmalısınız diye düşünürken google ye cilt bakımı yazdınız ve bu yazımızı düğün öncesi 1 ay kadar uygulayarak çözüme kavuşturdunuz…

Şimdi geldi sıra evlilik için hangi hediyeyi konuklarınıza sunacağınıza. Çok sorunlu ve yoğun bir süreç olan nikah törenlerine sizlerin bu stresinizi minimum a indirmek için nikah şekeri malzemeleri satan nikah şekeri sektörünün en büyüğü nikah marketi firmasını kullanarak bu süreci azaltın.

Biz bu size bilgiyi verirken o kadar araştırma yaptık ki stoklu nikah şekeri ürünlerini aynı gün kargoya verebilecek başka bir firma bulamadık. Bebek şekeri, sünnet şekeri, gibi diğer ürün gruplarınıda bünyesinde bulunduran firma sizlerin değerli siparişlerini beklemektedir.

Her zaman bakımlı bir için bunları mutlaka yapmalısınız:

  •     Günde 2 litre su içn
  •     Kalitesiz makyaj ürünleri kullanmayın
  •     Sigara içmeyin
  •     Aşırı güneşlenmeyin
  •     Makyajınızı çıkarmadan yatmayın
  •     Cildinizi hergün nemlendirin
  •     Her hafta bir peeling yapın
  •     15 Günde bir cildinize uygun maske uygulayın
  •     Sivilce ve komedonları bilinçsizce sıkmayın.
  •     Üç günde bir eriyinceye kadar buz kalıbını cildinizde gezdirerek dolaşımı hızlandırın. Böylece akış kendini yenileyerek cildiniz canlanacaktır.

Sonuç olarak İyi bir cilde sahip olmak istiyorsanız son zamanların en iyi ürünü olan borvit i mutlaka denemelisiniz. Sizlerde borvit ile cildinizdeki ölü hücreleri canladırmak, nana borvit jelin cildiniz üzerindeki olumlu etkilerini görmek istiyorsanız hemen aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşın.

borvit-telefonTelefon numaralarımız :

Tel-1: 0536 590 58 80 – Tel-2: 0534 203 59 33

Not: Sitemizden borvit jel için form doldurup gönderdiğinizde bazen sistem yoğunluğundan dolayı tarafımıza ulaşmadığı için siparişiniz elinize geçmeyebilir. Lütfen siparişlerinizi bizlere ÇAĞRI atarak veya direkt ARAYARAK borvit siparişi veriniz.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments