Borvit jeli


0

borvit-nano-jel-orjinalSon dönemlerin en popüler ürünü olan borvit jel siz değerli müşterilerimiz için yeni kampanyalarda artık Shoping Avm’de. Shoping Avm Siz değerli müşterilerimiz için kampanyalı fiyatlarıyla hizmetine devam etmektedir.

Google’da borvit, nano borvit, nano borvit jel, borvit jel, borvit cilt jeli borvit cilt temizleme jeli, borvit nano, nano borvit jeli, gibi kelimelerle karşınıza çıkmaktadır. Bizlerde sizler için düzenlediğimiz kampanyalı borvit ürünümüzü bu site aracılığıyla kampanyalı olarak sizlere sunmaktayız.

Borvit Jel almak isteyen müşterilerimiz için fırsat sunarak google çalışması da yaparak sizlere bu ürünü kavuşturmak niyetindeyiz.

nano-borvit-gorselBorvit Nedir ?

Birçok olumsuz etki nano borvit jel  teknolojisiyle gideriliyor
Nano bor elmas kristalleri sayesinde, ciltte yanma, tahriş etme gibi birçok olumsuz etkiyi nano borvit teknolojisiyle gideriliyor.
Özel üretilen 5 ila 50 nanometre büyüklüğündeki bor elmas kristallerinin, bir saç telinin 100 binde 1 oranında olan, bu kristallerin, inört malzeme içermesi nedeniyle dermatolojide derinin daha canlı kalması, cildin hava alması ve daha uzun süre etkisini sürdürmesini sağlamaktadır.
Bor elmas kristallerinin, güneş ışınlarında bulunan radyasyonun etkisini azalttığını ve cildi radyasyona karşı da korumaktadır.
Borun, hücre zarının yapısı ve özelliklerini koruma, mineraller ve D vitamini metabolizmasında, steroid hormonlarının düzenlenmesinde ve zihinsel fonksiyonların desteklenmesinde önemli rol oynamaktadır. “Bilimsel araştırmalar ışığında borun nitrit kozmetik ürünlerinde kullanımının insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi bulunmamaktadır.”

Borvit Jel İşe Yarar mı ?

Borvit jel son teknoloji ürünü olup cilt üzerindeki ölü lekelere % 100 faydalı olmaktadır. Nano borvit jeli kullanmaktan kesinlikle şüphe etmeyiniz.

Borvit Jel Nasıl Sipariş Verilir?

 1. Öncelikle borvit.org sitesine girilir
 2. Sitede anasayfa da bulunan kategorilerden sipariş vere tıklanır.
 3. Kaç adet ürün alınacaksa o kadar sipariş verilir
 4. Telefon numarası ile müşteri hizmetleri aranır
 5. Sipariş miktarı, Adres bilgileri verilir
 6. Anlaşmalı olunan kargo firmasıyla ürününüz mesai saatleri içerisinde çıkarılır
 7. Maksimum 3 iş günü içinde kargonuz sizde olur

Borvit Jel Etkileri Nelerdir ?

Vücudunuzun her bölgesine rahatlıkla uygulayabileceğiniz Nano Borvit Jel testlerden başarı ile geçerek, son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır. Ürünümüz kendi dallarında uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Doğal formüle sahip olduğundan, herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.

Yan Etkisi : Doğal formüle sahip olduğundan, herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Hamilelerin kullanmadan önce uzmana başvurmalarında fayda vardır.

Uyarı : Göz bölgesine temas ettirmeyiniz. Temas halinde bol su ile yıkayınız.

Borvit Nasıl Kullanılır ?nano-borvit-jel-siparis-ver

Nano Borvit Jel’i yalnızca 4 adımda uygulayarak dakikalar içerisinde ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsiniz!.

Ürünü uygulamadan önce yüzünüzü her zamankinden daha detaylı bir şekilde yıkayın ve kurulayın.

1- Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanır.
2- Gerekli bölgelere masaj yapılarak sürülür. 30 saniye ovalanarak masaj tamamlanır.
3- 5 Dakika beklenir.
4- 5.Dakikadan sonra bol su ile ovalanarak yıkanır.

Borvit Paketi Nasıldır ?

100 ml’lik iç kabı birde dışında borvit e özel paketi bulunmaktadır. Sizlere ise özel ambalajıyla teslim edilmektedir.

Borvit En Az Kaç Gün Kullanılmalı ?

Borvit jeli günde en fazla 2 haftada ise en fazla 6 kez kullanmalısınız. Faydasını görebilmek adına en az 2  paket önerilmektedir.

Borvit Nano Jel İçeriği Nedir ?

Fhm Nanoteknoloji Akademisi olarak bor madenlerini nanoteknoloji ile işleyerek 5 ila 50 nanometre büyüklüğünde adına BCDP (boron cyrstal diamond powder) adını verdiğimiz özel kristaller ürettik. Nano Bor Elmas kristallerini kullanarak lazere alternatif Nano Borvit Jel teknolojisini geliştirdik.Tarafımızdan geliştirilen teknolojik jel, sürüldüğünde ölü derileri kaldırmakta ve bakterileri öldürerek hijyen sağlamakta ve derinin daha canlı, daha parlak kalmasını sağlamaktadır.

Orjinal Borvit Nasıl Anlaşılır ?

Orjinal borvit paketi orjinal bandorolü ile sizlere gönderimi yapılacaktır. Ki piyasada borvit jelin kopyası veya merdiven altı diye adlandırılan üretimi olmadığından gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Nano Borvit Jel Hususları

“Kullanan insanların şaşırtıcı sonucu görmeleri ve memnuniyetlerini dile getirmeleri önemlidir. Bu güne kadar kullanılan tüm klasik yöntemleri unutun, Nano Borvit Kullanın.”

Tüm cilt sorunlarına Nano Borvit TEKNOLOJİSİ! yani yapılan uzun soluklu deneyler ve bilimsel araştırmalar sonucu bor madenin bu mucuzevi özelliği keşfedilerek elde edilen borvit aynı süreçte kendi deneyimsel ve kaynaklarında kullanılarak nano teknolojisiyle birleştirilip son ürün olan nano borvit jel hayata başlamıştır.

Borvit jel olarak lütfen tüm kullanıcılarımız dikkatli olup piyasadaki sahte borvit ürünlerini kullanmamaları gerekmektedir. bu borvit için en önemli husustur.

Borvit Etkisi

Nano bor elmas kristalleri sayesinde, ciltte yanma, tahriş etme gibi birçok olumsuz etkiyi nano borvit teknolojisiyle gideriliyor.Özel üretilen 5 ila 50 nanometre büyüklüğündeki bor elmas kristallerinin, bir saç telinin 100 binde 1 oranında olan, bu kristallerin, inört malzeme içermesi nedeniyle dermatolojide derinin daha canlı kalması, cildin hava alması ve daha uzun süre etkisini sürdürmesini sağlamaktadır.
Bor elmas kristallerinin, güneş ışınlarında bulunan radyasyonun etkisini azalttığını ve cildi radyasyona karşı da korumaktadır. Borun, hücre zarının yapısı ve özelliklerini koruma, mineraller ve D vitamini metabolizmasında, steroid hormonlarının düzenlenmesinde ve zihinsel fonksiyonların desteklenmesinde önemli rol oynamaktadır.

Bilimsel araştırmalar ışığında borun nitrit kozmetik ürünlerinde kullanımının insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi bulunmamaktadır.”

Nano Borvit Jel‘in Faydaları;

 • Bay ve bayan kullanımı için uygundur.
 • Solgun ve kuru ciltlerin yenilenip canlılık kazanmasına,
 • Parlak ve nemli bir cilt oluşumuna,
 • Sebore dengesinin sağlanmasına,
 • Cildinize doğrudan detoks etkisinin yaratılmasında,
 • Siyah noktaların temizlenmesine,
 • Sivilce ve Aknelerden kurtulmanıza,
 • Cilt tonunuzun dengede tutulmasına,
 • Kırışıklık ve yaşlılık belirtilerinin azalması ve geciktirilmesine, yardımcı etkiye sahiptir.

borvit-siparis-adresi

Bizlerden size tavsiye olarak aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

 1. Borvit Jeli Kullanmadan önce alerjiniz var ise mutlaka doktorunuza başvurmalısınız.
 2. Nano borvit jel‘i direkt yüzünüze sürmeyiniz, öncelikle elinizde uygulamasını sağlayınız.
 3. Borvit jeli eğer elinizde herhangi bir tepkime oluşturmadıysa yüz bölgenizde küçük lokasyonlar ile uygulama yapınız.
 4. Nano jel borvit‘i gözünüzle kesinlikle temas ettirmeyiniz.
 5. Cildinize uyguladığınız bakım süresi bittikten sonra yüzünüzde herhangi bir şekilde borvit jel posası bırakmayacak derecede ılık su ile durulayınız.

Sonuç olarak eğer bu muhteşem bir borvit jel diyorsanız arkadaşlarınıza da bizleri tavsiye ederek onlarında bu mucizevi borvit jel ile tanışmasını sağlayınız…

Peki borvit siparişi için yapmanız gereken şey aşağıdaki adımları uygulamak.

borvit-telefonTelefon numaralarımız :

Tel-1: 0536 590 58 80 – Tel-2: 0534 203 59 33

Not: Sitemizden borvit jel için form doldurup gönderdiğinizde bazen sistem yoğunluğundan dolayı tarafımıza ulaşmadığı için siparişiniz elinize geçmeyebilir. Lütfen siparişlerinizi bizlere ÇAĞRI atarak veya direkt ARAYARAK borvit siparişi veriniz.

Sizler de yukardaki adımları uygularak kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Borvit ile alakalı bütün soruları yukarıdaki başlıklar halinde sizlere sunulan yazımızda bulabileceğinizi umuyor bir sonraki yazımızda tekrar görüşmek üzere diyoruz.

 

 


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments