Bebek Şekeri


0

bebek-sekeri

İşte sizlere yeni bir ürün çeşidimiz olan bebek şekeri çeşidimiz yukarıdaki sizler için bir kaç örneğini derleyip sizlerin beğenisine sunduk.

Yapmış olduğumuz tüm bebek şekerlerinde hijyenik ortamda özetle sanitasyona  dikkat ederek uzman ekiplerimizce hazıladığımız bebek şekerlerimiz gerçek anlamda çok şık ve çok şirindir.

Erkek bebekler için mavi ağırlıklı ve erkeksi bebek şekeri malzemeleri kullanarak erkeğe uygun hale gelirken kız çocukları için pembe cipsolar ve pembe ağırlıklı iconlar kullanılarak tam bir kız oyuncağı havasına bürüdük.

Bütün bu süreçte siz müşterilerimiz özel isteklerinizi kendi bünyemizde bir araya getirdik fakat dilerseniz sadece bebek şekeri malzemelerini sizlere bebek şekeri malzemeleri kategorimizi kullanarak seçmeniz için ayrı ayrı kategorilendirdik. Ama bizler sizlerin bu yoğun gününüzde sıkıntya sokmaması için süslenmiş bebek şekeri kategorimize girerek sepete ekle seçeneği ile direkt sipariş verebilirsiniz.

Nikah marketi işte sizler için gecenin bu saatinde bile sizleri bilgilendirme adına zaman gözetmeksizin çalışmalarına devam etmektedir. Sizler için bu denli hassas çalışma gösteren firmamız temsilcilerine sizler adına teşekkür eder sağlıklı ve tatlı doğum günleri dileriz.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments