Cuma , Mayıs 27 2022
Son Haberler
Anasayfa / Ana Sayfa / Akdeniz’de Deprem 05.09.2014

Akdeniz’de Deprem 05.09.2014

akdenizde-deprem

Akdeniz bugün 05.09.2014 00:00 da 5.2 şiddetinde deprem hissedildi. Bugün ege denizinde 4.7 şiddetinde hissedilen deprem bu kezde akdenizde hissedildi. Muğla fethiye de de hissedilen deprem vatandaşları korkuttu. Merkez üssü Antalya olan deprem vatandaşları heyecanlandırdı.

Antalya’da deprem, antalya bu gece deprem oldu, antalyada deprem gece yarısı, antalya depremi, antalya da 5.2 şiddetinde  deprem, antalya depremi, antalyada deprem hissedildi, antalya 05.09.2014 depremi, fethiyede gece yarısı deprem hissedildi, bugün olan deprem ile ilgili haberde resmi sonuçlar gelince bilgilendirileceksiniz.

Antalya denizinin 25 km derinlerinde ortaya çıkan depremde kumyuva taraflarında meydana geldi. Hissedilen depremde binalarda hasar olmadığı yönünde bilgiler gelmektedir. Daha çok ilçelerde hissedilen depremde maddi hasarın olmaması sevindirici. Deprem Bozyaka, finike, kaş gibi ilçelerinde de hissedildi.

detaylar geliyor.

Bir önceki yazımız olan İnsan Yaşamına Dair başlıklı makalemizde aynı hayat döngüsü, İnsan Yaşamına Dair ve karamsar hayat hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Neden Sağlıklı Beslenmeli

Neden Sağlıklı Beslenmeli Sağlıklı beslenme, bireylerin sağlıklı olması ve bedensel aktivitelerini iyi bir şekilde yerine ...

Bir cevap yazın