2014 – 2015 En Güzel Oyunlar


0
2 shares

2014-en-populer-oyun-subway-surfers2014 – 2015 En Güzel Oyunlar

2014 yılı en güzel oyunların listesini önceki yazımızda azda olsa sizlere bir bilgilendirme makalesi yazarak aktarmıştık. 2014 yılında azda olsa yine 2014 en çok oynanan oyunlar veya en güzel oyunlar adında bir kaç oyun adı verip 2015 yılının en güzel oyun tanıtımı ile yazımızı noktalayalım.

2014 yılı en güzel oyunlar listesinde ilk sırayı daha çok çocukların oynadığı oyunlar gelmektedir. Bunlar subway surfers, pou, Candy Crush, Barbie’nin Kıyafetleri, Futbol Kariyerim, Mumyanın Kaçışı, Akıllı Çay Bardağı gibi oyunlar yer almaktadır.

Bu oyunların en çok oynanan oyunlar başlığında hem google üzerinden aranması hemde online olarak en çok oynanan oyunlar olmasında kuşkusuz bu oyunların bir çizgi film olmasıyla çocuklar üzerinde inanılmaz etki bırakmıştır.

Çocuklar hergün televizyonda gördükleri bu kahramanları ararken internette kuşkusuz en iyi oyun sitelerinden olan oyun ajanı ve oyun ejderi siteleri karşılarına çıkarak onlara örneğin; pou oyunu veya subway surfers gibi oyunları online oynama imkanı tanıyor.

Ve çocuklar hem izledikleri hemde oynadıkları çizgifilm karakterine bayılıyorlar ve artık hergün bu oyunları oynamak için internete girip arama yaparak bu oyunlara ulaşıyorlar.

Bu ikilemi çözen oyun firmaları ise önce bir çizgi film yapıp ardından o çizgi filme uyarlanmış oyun çıkararak hem oyunun daha çabuk piyasada yer almasını hemde kazanç sağlamayı planlıyorlar.

Bizlerde sizler için yaptığımız bu araştırma makalesinde 2014 yılında en çok oynanan oyunlar başlığıyla sizlere bu özgün bilgileri sunduk.

2015 yılına girildiğinde ise en çok oynanan oyunlar hangisi olacak sorusuna şuan için cevap verebilmek pekde mümkün olmamakla birlikte belli bir dönem candy crush, pou oyunu ve subway surfers popülerliğini devam ettirip 2015’in ortalarında yerini yeni çıkacak çizgi film oyunlarına bırakacağı görülmekte.

Tabi artık günümüzde teknolojik anlamda nelerin yaşanacağını an gelmeden tahmin etmek güçleşmektedir. Çünkü devamlı ve hızlı bir şekilde değişime uğrayan alışkanlıklar ve teknolojinin gücünü tecrübelerimizle sabittirki tahmin etmek mümkün değildir.

Yapılacak olan tek şey var o da tahminde bulunmak. Daha önceleri nikah şekeri sektörünün liderleri bugünün artık liderleri değildir. Çünkü firmalar artık profesyonel destek alarak kendilerini hem yenilemekte hemde geliştirmektedir.

Bugün oyun sektörünün lideri oyunajani.com iken yarının oyun devinin kim olacağı muallaktadır. Nikah şekeri sektöründe ise bugün lider olan en güzel nikah şekeri modellerinin yer aldığı firma Nikah Marketi’dir.

Bu gerçeklikler doğrultusunda yazımızı sonlandırırken siz değerli oyun sever çocuk dostlarımıza tavsiyemiz oyun oynamak isterseniz birbirinden güzel oyunlar, en yeni oyunlar, en eğlenceli oyunlar ve son olarak 2015 yeni oyun listesi arıyorsanız www.oyunajani.com u ziyaret etmeyi unutmayınız.


Like it? Share with your friends!

0
2 shares

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
1
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments