Cumartesi , Mayıs 21 2022
Son Haberler
Anasayfa / Ana Sayfa / Uydu Servisinde Son Kampanya

Uydu Servisinde Son Kampanya

Uydu servisinde son kampanya adlı başlığımızda istanbul’un en büyük uydu servis ağına sahip olan teknik34 kurumsallaşma adına bütün araçlarını araç giydirme yaparak sizler için bu süreçte hizmeti kaliteleştirme adına en büyük adım olarak görmektedir.

Bu uydu ve kampanya kelimelerinden yola çıkarak zaten kelime anlamıyla kendisini ifade eden bu mekanizma kendisini ıspatlamış bulunmaktadır.

Firmamız Tüm müşterilerinin uydularını tamir ederken birde uyduların üzerine sticker yapıştırarak hem ufak arızalarınızda bile bizlere ulaşabilmek için sizlere yol göstermesi adına böylesi bir hizmet sunmaktayız.

Gelişen günümüz Türkiye’sinde uzaya yeni uydular atılmakta, ve sürecin devamında bizlerde bu gelişmeye ayak uydurmak zorundayız. Bizlerde sizlerin bu gelişmelere ayak uydurabilmeniz adına bütün ekibimizle sizlere yardımcı olmaktayız.

Önümüz yaz ve siz müşterilerimizin yazın tatil yapması en doğal hakkıdır. Tatile gittiniz ve yazlığınızda televizyonunuz çalışmıyor. Korkmayın!!!

Firmamız uydu servisinde yaz a özel kampanya yaparak sizlere sıkıntısız bir yaz tatili yaşatmaktadır.

Uydu servisi arızalarınızda kesinlikle bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Kamyonet Brandası başlıklı makalemizde balıkesir branda, balıkesir kamyonet brandası ve kamyonet brandası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Ülkemizde pimapen kullanımı gerek güvenlik gerekse ısı yalıtımı açısından sunduğu avantajlarla yıllar içinde ...

Bir cevap yazın