Turksat 4a Ayarları


0

Dün gerçekleşen güncelleme ile artık 500 kanallık bir listesi artık sizlerle. Fakat değişme olduğu için yeni ayarlamaları yapmayan vatandaşların şuan televizyonları görüntü alamıyorlardır.

Peki Değişen uydu ayarlarında ne yapılması gerekir. Türksat 4a nasıl ayarlanmalıdır. Türksat 4a güncellemesi nasıl yapılır. ? Turksat nasıl 4a ayarı yapılır bütün bu sorularınızın cevabı aşağıdaki gibidir.

Güncelleme frekansları

Uydunuzuun ayar kısmında frekans ve sembol ayarlarını aşağıdaki gibi ayarlayarak bizlere bile ihtiyacınız olmadan uydunuzun ayarını kolayca yapabilirsiniz fakat bazı müşterilerimizin bunu yapamadığını gelen aramalardan farkettik. Sizlerde hemen bizlere ulaşarak teknik desteğimizi uygun fiyata alarak televizyonunuza kavuşabilirsiniz.turksat_4a_kanal_ayarlama_turksat_4a_yeni_frekans_bilgileri_turksat_4a_frekans_listesi

Güncel Turksat Frekansları Aşağıdadır.

11844   frekans

02222 sembol

polarizyon :  v

Bizlere aşağıdaki iletişim bilgileri ile ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Anasayfa

Sizlerinde televizyonunuzda yayın yoksa veya ayarlama yaptınız fakat hala aynı sorunla karşılaşıyorsanız hemen müşteri hizmetlerimizin yukarıdaki bilgilerinden bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Turksat 4a güncellemesi nasıl yapılır diye arama yaptığınızda karşınıza onlarca haber niteliğinde yazı çıkacaktır fakat bizler sizlere haber değil hizmet veriyoruz. Turksat 4a ayarı nasıl yapılırı sitemiz aracılığıyla bulabilirsiniz fakat hala ayarlamayı yapamayanlar için hemen müşteri hizmetlerimizi arayarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

 

En Çok Aranan İlgili Terimler:

  • turksat 4a ayari

Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments